Český ráj bude o víkendu patřit sportu, koná se totiž Gladiator Race RUN a ELEVEN Půlmaraton Český ráj!

Český ráj bude o víkendu patřit sportu, koná se totiž Gladiator Race RUN a ELEVEN Půlmaraton Český ráj!

Nadcházející víkend se v Českém ráji odehrají dvě významné sportovní akce z dílny Sportvisio, a to GLADIATOR RACE RUN a ELEVEN Půlmaraton Český ráj.

V sobotu 15.9.2018 se uskuteční GLADIATOR RACE RUN / Český ráj

Závodníci se zde mohou těšit na cca 5 km krásnou přírodou kolem Komárovského rybníka, které budou mít okořeněné cca o 20 překážek. Závod typu RUN je vhodný pro všechny začínající překážkové běžce, kteří chtějí atmosféru takového závodu okusit.

Gladiator Race Run Český ráj je mírnější varianta překážkového běhu, který se koná v malebné krajině Českého ráje. ELEVEN půlmaraton Český ráj je oblíbený závod, který vede kolem Komárovského rybníka i nádvořím hradu Kost. Více informací o tomto překážkovém závodě a o půlmaratonu najdete v termínovce.

V neděli pak bude startovat již tradiční běžecká událost ELEVEN Půlmaraton Český ráj

Překrásné scenérie Českého ráje čekají na závodníky na trati 21 a 10,5 km. Samozřejmostí po oba dva dny bude bohatý doprovodný program, dětské běhy a spousta dobré zábavy.

Startuje se z kempu Peklo na Branžeži a registrace na místě pro všechny kategorie v obou závodech jsou možné. Pro ty závodníky, kteří absolvují oba dva hlavní závody, jsou připraveny dárky! Aktivně prožitý víkend na krásném místě volá!

Přidej svou zkušenost nebo doplň informace

Odpovídáte na komentář: