ČSOB Maraton Hradec Králové a OlfinCar Hradecký půlmaraton se blíží!

ČSOB Maraton Hradec Králové a OlfinCar Hradecký půlmaraton se blíží!

Jedna z největších sportovních akcí v regionu – OlfinCar Hradecký půlmaraton a ČSOB Maraton Hradec Králové spolu s charitativním během Kingspan Běh proti rakovině a Intersport Dětskými závody odstartuje v neděli 7. 10. 2018 z Malého náměstí v Hradci Králové.

Letošní novinkou jsou Music Pointy na trase

Každoroční oblíbená sportovní akce i letos očekává téměř 3000 závodníků a snaží se neustále navyšovat už tak vysoce nastavený standart. Letos budou hlavní novinkou MUSIC POINTY na trase. Samozřejmostí je bohatý doprovodný program, stejně tak jako občerstvovací stanice na trase i v cíli.

Podívejte se na další fotografie k článku…

Oproti loňským ročníkům je trasa mírně pozměněna

Závodníky čeká městský běh, ale i krásné běžecké úseky podél řeky Orlice a trasa vede i do Hradeckých Městských lesů. Celá akce začne v 9:45 startem Intersport Dětských závodů v Žižkových sadech.

Jedná se o velmi oblíbený městský maraton a půlmaraton, které vedou městem, podél řeky Orlice a krásným prostředím královéhradeckých městských lesů. Více informací o OLFINCAR Hradeckém půlmaratonua ČSOB Maratonu Hradec Králové najdete v termínovce.

ČSOB Maraton Hradec Králové odstartuje v 11:15, půlmaratonci v závodě OlfinCar Hradecký půlmaraton odstartují ve 12:30 a charitativní Kingspan Běh proti rakovině – nesoutěžní happening – v těsném závěsu 12:35. Záštitu nad akcí převzali primátor města Hradce Králové MUDr. Zdeněk Fink hejtman Královéhradeckého kraje PhDr. Jiří Štěpán, Ph.D. a akce je součástí prestižního kalendáře města Hradec Králové 2018 – Calendarium Regina.

Závodníci si mohou svá startovní čísla vyzvednout s jednodenním předstihem v rámci Expa 6. 10. 2018 v královéhradeckém obchodním centru Futurum od 10:00 do 18:00. Součástí akce bude i sportovní den pro celou rodinu Hradec na nohou.

Přidej svou zkušenost nebo doplň informace

Odpovídáte na komentář: