Prodám běžecké vybavení

Inov-8 x-talon 255w

Wendy

Prodam svoje Inov-8 xtalon. Velikost 38,5. 2x na sobe (asi 10km). Bohuzel mi nesedi velikost a dobu vraceni jsem propasla.. v puvodni krabici, s fakturou v zaruce.

Další přírůstek do kultovní offtrailové rodiny X-TALON. Model X-TALON 255 je vyslyšením proseb všech, kdo si přály botu s funkčními vlastnostmi legendárních dvěstědvanáctek, ale na širokém svršku.

Úroveň tlumení je minimální. Pod patou vás bude chránit 8 milimetrů tlumící pěny a drop tohoto modelu dosahuje hodnoty pouhých 3 milimetrů.

Vnímavost, flexibilita a přirozenost tohoto modelu je díky tomu na maximální možné úrovni. K tomu se přidává i svršek napnutý na širokém kopytě číslo 4 (standard fit). Vaše chodidlo bude vyzbrojeno agresivními drapáky pro běh v tom nejnáročnějším terénu bez nejmenšího zásahu do přirozeného chování prstů a podélné i příčné klenby.

Odolnost svršku si drží svůj vysoký standard díky použitý balistického nylonu, který je v kritických oblastech ještě doplněn o termoplastické výztuhy a zesílený okop chránící prsty.

Parametry

Sport Běh
Sezóna 2020 Q3
Typ došlapu Neutrální
Typ běžecké obuvi Tréninková , Závodní
Typ povrchu – běh Terén – trail
Modelová řada Inov-8 X-Talon
Šířka boty Standardní
Tlumení Nízké tlumení
Drop 3 mm
Technologie C-EVA , S-Grip
C-EVA

Compressed EVA – EVA je vstřikována do formy při vyším tlaku. Podešev je pak tužší a torzně stabilnější. Využiva se primárně u řady F-lite.

S-Grip

Tato směs vykazuje vyníkající přilnavost na kluzkém podkladu. Vykazuje až ,,lepkavý dojem“. Proto tuto podešev naleznete na modelech X-Talon 230, X-Talon Ultra 260 a Mudclaw 260 – obuv do nejtěžšího terénu.

Přidej svou zkušenost nebo doplň informace

Odpovídáte na komentář: