FINEP Terénní triatlon Hostivař 2018: Ideální závod v triatlonu nejen pro začátečníky

FINEP Terénní triatlon Hostivař 2018: Ideální závod v triatlonu nejen pro začátečníky

Na konci června proběhne u pražské hostivařské přehrady další ročník FINEP Terénního triatlonu v rámci H – Triatlon Tour 2018. Závod je kombinací plavání, jízdy na kole a běhu.

Výhodou pro nováčky je, že si pro tento závod nemusí pořizovat silniční kolo, ale pojedou na horském. Je to tedy ideální příležitost pro všechny, kteří už mají něco najezděno po lesích, a přitom se nebojí zapojit i další dvě zmiňované disciplíny. Plave se přímo v přírodní vodní nádrži, jede se na rozmanitém povrchu od lesní půdy po asfalt a běží se ve zvlněném terénu.

Podívejte se na další fotografie k článku…

Závodit se bude na několika tratích, rozdělených podle délky. 50 – 800 m plavání, 4– 25 km kolo a 1 – 10 km běh. Otevřené budou i oblíbené dětské tratě, takže bude mít celá rodina o zábavu postaráno. Trasa vede krásným lesoparkem v okolí hostivařské přehrady.

Závod v triatlonu, který zahrnuje různé délky tratí a koná se v Praze Hostivaři. Více informací o FINEP Terénním triatlonu Hostivař najdete v termínovce.

Převlékací zóna je ve sportovním areálu, takže budou mít závodníci velmi dobré hygienické zázemí i možnost občerstvení. Depo je profesionálně zorganizované a sportovní vybavení je po celou dobu hlídané ochrankou.

Zkušenosti pod taktovkou H-triatlon Tour

Pořadatel se triatlonovým kláním věnuje 25 let, takže můžete počítat se všemi nezbytnostmi, abyste měli pohodlí a mohli se soustředit pouze na sportovní výkon. V ceně startovného je tedy startovní číslo, časový čip, SMS s výsledkem, lístek do tomboly, ceny pro vítěze, nápoje, ovoce, energetické občerstvení, sprchy, WC, úschovna, parkování v bezprostřední blízkosti, moderátor, dárky od partnerů závodu a doprovodný program.

Děti si mohou vyzkoušet malování na obličej, zúčastnit se soutěže v malování a vidět na vlastní oči hasičské cvičení a ukázky první pomoci.

Jdete do triatlonu poprvé? Dozvíte se jak na to!

Dvojice trenérů Tereza Skuhrová a František Schoval budou zájemcům v předvečer závodu radit, jak zajet co nejlepší výsledek a na co si dát pozor. Triatlon má svoje specifické momenty, ať už jde o převlékání nebo rozvržení sil do jednotlivých disciplín. Absolvování instruktáže může nováčkům velmi zpříjemnit zápolení a zkušenějším zlepšit výkon.

Triatlonu se nebojte. Je to kombinace tří přirozených disciplín, které znáte. Stačí je jen poskládat za sebe. Zvládne to každý, kdo se zodpovědně připraví. Tělo musíme překvapit!

Přidej svou zkušenost nebo doplň informace

Odpovídáte na komentář: