FreeRun v Dolní Bobrové – skvělý závod se skvělým úmyslem!

FreeRun v Dolní Bobrové – skvělý závod se skvělým úmyslem!

Chcete si zazávodit a zároveň pomoci tam, kde je třeba? V sobotu 10. června budete mít příležitost, koná se totiž 2. ročník charitativního závodu FreeRun v Dolní Bobrové na Vysočině.

Přijďte se proběhnout a zároveň pomoci Dennímu stacionáři ROSA

Máte plné zuby toho, jak je nynější společnost zaměřena pouze na sebe, neohlíží se kolem a nepomáhá tam, kde je třeba? Přesně tak se cítily holky z Vysočiny, které se rozhodly nelenit a přidat ruce k dílu! Vznikla tak partička pěti mladých holek, které se nesmírně nadchly do myšlenky spojení zábavy, fyzické aktivity a dobročinné akce.

Jedná se o charitativní závod, jehož letošní výtěžek bude věnován Dennímu stacionáři ROSA v Bystřici nad Pernštejnem. Více informací o závodu FreeRun najdete v termínovce.

Společnými silami založily charitativní závod pod názvem FreeRun. Již minulý rok organizovaly úspěšný 1. ročník FreeRun na pomoc pejskům bez domova v jejich okolí. FreeRun 2016 se vydařil nad očekávání všech a díky kladným ohlasům byly požádány o 2. ročník závodu. Tímto impulsem se holkám vnukla myšlenka vytvoření určité tradice, která každý rok podpoří přesně tam, kde bude potřeba.

Během do cíle tato akce nekončí, teprve se rozjíždí!

Přijďte podpořit letošní ročník a zároveň pomoci Dennímu stacionáři ROSA v Bystřici nad Perštejnem. Vybrat si můžete z tratí o delce 20 km, 15 km, 10 km nebo 5 km. Sraz je u hasičského cvičiště pod hrází rybníka Kaňovec a a start je naplánován na 15:00. Během do cíle tato akce nekončí, teprve se rozjíždí! Po běhu si můžete koupit veganské i neveganské dobroty (maso), připít domácí limonádou nebo pivem a ohodnotit akci zápisem do naší kroniky.

Vezměte s sebou své běžecké boty nebo kolo a uvidíme se na startu!

Níže můžete shlédnout krátké video z FreeRun 2016:

Přidej svou zkušenost nebo doplň informace

Odpovídáte na komentář: