“GR8 Trails 2024: Seriál běžeckých závodů pro každého“

“GR8 Trails 2024: Seriál běžeckých závodů pro každého“

Milujete běhání v přírodě? Chcete si vyzkoušet různé terény, výškové profily a náročnosti? Hledáte zážitky, které vás nabijí energií, motivací a radostí? Pak jsou GR8 Trails 2024 právě pro vás!

GR8 Trails, je seriál běžeckých závodů pro širokou veřejnost i špičkové běžce. Spojuje trailové běhy všech barev i odstínů: lesní traily, horské výběhy, technické pasáže, vodní brody, pískové cestičky, kamenitý terén, parkové stezky. Běžecké trasy jsou situované do malebných zákoutí České republiky. Lokality, které známe a víme, že běhání v nich vás bude bavit, protože zde běháme i my!
Každá lokalita je něčím výjimečná a závod unikátní. Seriál běhů GR8 Trails zahrnuje v roce 2024 šest závodů:

  • Liberec Trail – 4. 2. 2024
  • Podorlicko – 20. 4. 2024
  • Hradec Králové – 11. 5. 2024
  • Třebíč – 15. 6. 2024
  • Český ráj – 15. 9. 2024
  • Lázně Velichovky – 2. 11. 2024

Můžete se přihlásit na jednotlivé závody nebo celý seriál. Pro ty z Vás, které běhání opravdu baví, jsme připravili parádní výzvu. TRIUMPHALIS TRAIL je ocenění, které získají běžci za absolvování šesti trailových závodů naší série GR8 TRAILS a jednoho překážkového ze série Gladiator Race v tomto roce. Triumphalis Trail nebude snadné získat. Je to sedm odlišných kroků, které musíš udělat. Každý závod je úplně jiný a nabídne Ti šest odstínů trailového běhání a k tomu i zajímavé srovnání s překážkovými závody. Na každého úspěšného vyzyvatele pak v cíli čeká nádherná skládačka medailí, která má sedm dílků.

Každý závodník, který se rozhodne na GR8 Trails přihlásit se může spolehnout, že na něho čeká precizně vyznačená unikátní trasa, bohatý doprovodný program, hodnotné ceny pro pódiová umístění. Mimo to ještě nadstandartní závodní servis, originální medaile pro všechny „finišery“, krásné startovní balíčky a profesionální, ale rodinná atmosféra.
Pokud se nemůžete dostavit na některý závod osobně, můžete si zvolit virtuální variantu a běžet kdekoliv a kdykoliv.
Nečekejte, přihlaste se už dnes na webu, staňte se součástí GR8 Trails komunity a užijte si běhání na plno!

Přidej svou zkušenost nebo doplň informace

Odpovídáte na komentář: