Každý běžec má důvod. Jaký je ten tvůj?

Každý běžec má důvod. Jaký je ten tvůj?

Společnost New Balance zahájila kampaň „Every runner has a reason”, jejíž cílem je ukázat, že každý člověk je běžec. New Balance říká že je každý běžec, jen o tom neví.

Nejnovější kampaň společnosti New Balance byla vytvořena, aby oslavila každého běžce a dozvěděla se co ho motivuje. Nezáleží na tom, jestli běhá 2 km pro radost, trénuje na další maraton nebo jen potřebuje sprintovat, protože chodí vždy pozdě do práce.
New Balance vytvořil stránku https://newbalance.cz/kazdybezec, kde se čtenáři mohou dozvědět příběh několika lidí, kteří sdílejí své zkušenosti s běháním. Charles se snaží dohnat pošťáka, Max si rád přispí a na autobus chodí vždy pozdě, Alicia běhá s pytli na odpadky a Rachel místo venčení svého psa, běhá za ním. Tímto způsobem New Balance ukazuje, kolik z nás je běžci aniž bychom si to uvědomovali, chce abychom objevili svého vnitřního běžce a podělili se o vlastní důvod, proč se naše nohy pohybují rychleji než normálně.

„V New Balance věříme, že běh je pro každého. Chceme bořit stereotypy a ukázat, že nemusíte být profesionálním sportovcem, abyste se mohli nazývat běžcem. Pro nás, bez ohledu na to, jaké jsou vaše důvody, jste běžec a součástí této komunity. Oceňujeme a uznáváme všechny důvody, proč běhat, bez ohledu na to, jaké jsou,“ uvedla Iga Bielawski z New Balance.

https://www.youtube.com/watch?v=fEnKkFbUiz4

Přidej svou zkušenost nebo doplň informace

Odpovídáte na komentář: