Křížová desítka 2018: Rychlá trasa uprostřed jarní přírody

Křížová desítka 2018: Rychlá trasa uprostřed jarní přírody

V sobotu 31.3.2018 proběhne v Hradci Králové již 6. ročník tradiční sportovní akce pro celou rodinu s názvem Křížová desítka.

Účastníky zejména láká unikátní trať ve tvaru kříže

Jedná se o běžecký závod, kde se na startu potkávají elitní běžci s širokou veřejností. Centrum závodu je opět umístěno u Lesního hřbitova v Malšovicích. Běžecký program pro děti i dospělé vyvrcholí ve 12:30 hod. hlavním závodem na 10km, který láká účastníky zejména na unikátní trať ve tvaru kříže s asfaltovým povrchem a rovinatým profilem.

Podívejte se na další fotografie k článku…

Jedná se o ideální start na začátek běžecké sezóny

Pro ty, co by se chtěli hlavního závodu také účastnit a netroufnou si na celou desítku, je připravena poloviční distance. „Jedná se o ideální start na začátek běžecké sezóny. Pro účastníky je připravena rychlá trasa uprostřed jarní přírody a v rámci programu si každý najde své. Očekáváme opět přibližně 500 běžců všech věkových kategorií“,přibližuje Roman Šinkovský, ředitel pořádající organizace Sportvisio.

Jedná se o závod dlouhý 10 km nebo 5 km, který vede nádherným prostředním městkých lesů v Hradci Králové. Více informací o Křížové desítce najdete v termínovce.

Kontinuálně bude probíhat sportovní den pro celou rodinu s názvem Hradec na nohou. Nad akcí převzal záštitu primátor města Hradec Králové MUDr. Zdeněk Fink a hejtman Královéhradeckého kraje PhDr. Jiří Štěpán, Ph.D. Pro účastníky je v cíli připraveno bohaté občerstvení a hodnotné ceny pro nejlepší. Podrobné informace k závodu jsou na www.sportvisio.cz.

Přidej svou zkušenost nebo doplň informace

Odpovídáte na komentář: