La Sportiva Nezmar Skymarathon a Ultratrail – SOUTĚŽ O STARTOVNÉ – UKONČENO

La Sportiva Nezmar Skymarathon a Ultratrail – SOUTĚŽ O STARTOVNÉ – UKONČENO

Baví vás horské (ultra)maratony? Chcete běžet nejsevernější částí Slezských Beskyd či přes Goralské vrcholy? V tom případě tu je pro vás připraven Nezmar Skymarathon či Ultratrail. Zkuste odpovědět na jednoduchou otázku a vyhrajte startovné!

La Sportiva Nezmar SkyMarathon a Ultratrail

Pořadatelé pro závodníky připravili horský závod o dvou vzdálenost – Nezmar SkyMarathon a Nezmar Ultratrail. Oba závody startují 26.9. z Bystřice nad Olší.

Skymarathon je dlouhý 44 km a závodníci si budou moct vychutnat lesní pěšiny, ostrá stoupání sjezdovkami a nádherné výhledy do obou částí Beskyd.

Ultratrail nebo-li Transgoralia je dlouhý 107 km a zahrnuje 11 strmých stoupání a 11 seběhů. Běžci nejprve oběhnou celý Jablůnkovský průsmyk a poté na ně  bude čekat výzva v podobě Goralských vrcholů.

Více informací najdete na stránkách závodu nebo v termínovce.

O co se soutěží?

1 x startovné na SkyMarathon

1 x startovné na Ultratrail

Pravidla soutěže

1. Odpovězte správně na následující otázky do 23. září.

2. Prosíme ty, kteří jsou již přihlášeni a mají zaplacené startovné, aby se do soutěže nehlásili. Pořadatel startovné nevrací!

3. Vylosujeme výherce a oslovíme je emailem.

Výherci

Filip Švrček – 107 km
Petra Schwaningerová – 44 km

Účastí v soutěži souhlasíte se zařazením vašeho emailu do seznamu odběratelů newsletteru běžeckých novinek. Z odběru se samozřejmě můžete kdykoli snadno odhlásit.

Přidej svou zkušenost nebo doplň informace

Odpovídáte na komentář: