LITERATURA: Nová kniha Umění rychlejšího běhu poodhalí návod, jak se stát rychlejším běžcem a běh si přitom užívat

LITERATURA: Nová kniha Umění rychlejšího běhu poodhalí návod, jak se stát rychlejším běžcem a běh si přitom užívat

Každý běžec vám může říci, že tento sport není jen o tom, jak den za dnem urazit více kilometrů. Běžci mají vášeň, odhodlání a touhu běžet rychleji, déle a dál. Nový titul Umění rychlejšího běhu nabízí nový přístup k běhu, dosahování cílů a překovávání osobních rekordů.

Ať už jste staří nebo mladí, noví běžci nebo zkušení maratonci, tato příručka změní způsob, jakým běháte a výsledky, kterých dosahujete. Umění rychlejšího běhu se vymaňuje ze stereotypů, odstraňuje pochybnosti a umožní vám překonat vaše vlastní limity díky tomu, že radí nejen co dělat, ale také jak to dělat. Naučíte se, jak:

  • překonávat překážky, které vám brání v tom, abyste běželi rychleji, pohodlněji a s větším soustředěním;
  • přizpůsobit svůj tréninkový program tak, aby zdůrazňoval vývoj rychlosti, síly a vyvalosti;
  • zlepšit rychlost, dosáhnout další úrovně výkonu a předběhnout konkurenci.

V této jedinečné příručce sdílí bývalý běžec světové třídy, Julian Goater, své zkušenosti, postřehy a rady pro lepší, efektivnější a rychlejší běh.

“Umění rychlejšího běhu je návodem k proměně v lepšího běžce, který musíte mít.”

David Bedford, ředitel závodu London Virgin Marathon

Umění rychlejšího běhu ale představuje mnohem víc, než pouhé tréninkové tipy a motivační příběhy. Je vaším průvodcem na cestě k lepší technice a optimálnímu výkonu. Dovolte Julianu Goaterovi, aby vám ukázal nový způsob, jak běhat rychleji, déle a dál.

O autorech :

Julian Goater

Julian je bývalý profesionální běžec. Účastnil se řady světových závodů, včetně mistrovství světa, her Commonwealthu, mistrovství Evropy a mistrovství světa v krosu. Jeho časy na 5 000 a 10 000 metrů zůstávají v tabulce těch nejrychlejších časů britských atletů.

Od konce kariéry mezinárodního běžce se Julian věnuje trénování běžců všech schopností. Jeho atleti dále dosahují pozoruhodných výsledků díky práci na technice a metodám tréninku. Julian je aktivní v silničním běhu, krosu, duatlonu a triatlonu. Dvakrát vyhrál zlatou medaili ve své věkové skupině na světovém mistrovství v duatlonu, a také vyhrál britský triatlon ve své věkové skupině. Žije v Surrey se svou ženou Sue.

Don Melvin

Don je autor, novinář a celý život rád rekreačně běhá. Měl na starosti zpravodajství z olympijských her v Atlantě a Aténách. Články psal také o společenských a mezinárodně-politických tématech. Don je redaktorem a korespondentem Associated Press a pod jeho autorským jménem vyšla řada knih pro děti. Je rodákem z Vermontu, ale nyní žije se svou ženou Rodicou v Bruselu.

Přidej svou zkušenost nebo doplň informace

Odpovídáte na komentář: