Moravia Sport Expo otevře Olomoucký půlmaraton a představí celou řadu sportů

Moravia Sport Expo otevře Olomoucký půlmaraton a představí celou řadu sportů

RunCzech pořádá v sobotu 15. června v Olomouci už 14. půlmaraton. Navíc pořadatelé výrazně obohatili program, takže se z celé akce stává běžecký festival. První kroky všech běžců povedou na Moravia Sport Expo, které bude otevřené už od pátku 14. června. Zde budou k vyzvednutí startovní čísla, ale návštěvníci si budou moci vyzkoušet z celé řady sportů a aktivit.

Moravia Sport Expo se koná na Výstavišti Flora. V pátek bude otevřené od 9 do 19 hodin, v sobotu potom ood 9 do 17. Běžci si zde mohou vyzvednout stratovní balíčky s čísly na Mattoni 1/2Maraton půlmaraton, dm rodinnou míli, dm bambini run i nový závod Šantovka 5 km.

Jeden z největších sportovních veletrhů u nás však nebude čistě jen o běhání. 30 klubů především z Olomouce a okolí bude mít na veletrhu stánek, kde bude svoje sporty ukazovat. Představí se zde například fotbalová Sigma, hokejisté z HC Olomouc nebo místní oddíl Sokola. K vidění ale bude celá řada i netradičnějších sportů.

Můžete tak najít ideální sport pro vaše děti, pořídit si sportovní vybavení nebo se poradit s odborníky a profesionály o sportovní výživě.

Přijďte prožít víkend v plovině června aktivně. Moravia Sport Expo i Mattoni Olomouc Running festival k tomu nabízí ideální příležitost.

Přidej svou zkušenost nebo doplň informace

Odpovídáte na komentář: