Na konci prázdnin se proběhněte Chomutovem

Na konci prázdnin se proběhněte Chomutovem

Poslední den letních prázdnin se v Chomutově poběží již 8. ročník závodu, který vede napříč historickým centrem a nejkrásnějšími místy ve městě – Chomutovský půlmaraton 2024.

Trasy opravdu pro každého

Trať na 21 km je opravdu zajímavá. Vede areálem Kamencového jezera, Zooparkem nebo Bezručovým údolím, což je jedno z nejdelších a nejromantičtějších údolí středního Krušnohoří, jehož srdcem protéká říčka Chomutovka. Pro ty, co si netroufanou na půlmaraton, organizátoři nachystali tzv. Kamencový okruh v délce 7, 5 km. A pokud si chcete závod užít s rodinou a přáteli, můžete se přihlásit jako štafeta, ve které každý člen běží jeden úsek v délce 5-7 km a v cíli sdílet radost ze společného zážitku. Dětský závod, který startuje až po vyvrcholení hlavního závodu, vede kolem náměstí 1. máje a trať je složena z jednoho či více okruhů podle věkové kategorie, přičemž jeden okruh měří zhruba 270 m.

Natrénuj s vodiči a tréninkovým plánem

Pokud chcete běžet Chomutovský půlmaraton a rádi byste tuto trasu zaběhli v konkrétním čase, ale nevíte, jak na to, pořadatelé ve spolupráci s akreditovanou trenérkou a vodičkou Janinou Jelínkovou přichystali tréninkové plány na míru, a to na časy pod 1:40, pod 2:00 a nad 2:00. Navíc v průběhu července a srpna probíhají tréninky s vodiči, které Vám s přípravou určitě pomohou. Přesné termíny a místa tréninků budou vždy týden předem zveřejňovány na facebookové stránce závodu.

Registrace otevřena

Registrace na Chomutovský půlmaraton je již spuštěna. V rámci základního balíčku získáte i čelenku v hodnotě 199,- Kč, za navýšený vklad i funkční a stylové tričko.

Letos je několik vln registrací a čím dříve se registrujete, tím je cena nižší.

Veškeré informace a registrace jsou na webu www.chomutovskypulmaraton.cz.

Na místě budou možné pouze registrace dětí. Ve startovném je pro účastníky zahrnuto občerstvení v  cíli i na trati (ovoce, voda, iontový nápoj), a nechybí ani originální účastnická medaile.

Přidej svou zkušenost nebo doplň informace

Odpovídáte na komentář: