Na konci října čeká na běžce z Prahy a okolí opět oblíbený krosový závod Běžecký kros Skalka II

Na konci října čeká na běžce z Prahy a okolí opět oblíbený krosový závod Běžecký kros Skalka II

Trénink před Velkou kunratickou? Porovnání výkonnosti s jarem? Jen tak si zazávodit? Jasně! Podzimní varianta oblíbeného krosového běhu na Skalce je tady. A přihlásit se můžete klidně i s celou rodinou.

Trať povede členitým a kopcovitým terénem

V krásném prostředí přírodní památkové oblasti Skalka na Praze 5 připravili pořadatelé tratě pro zdatnější běžce, ale i pro začátečníky a děti. Členitým a kopcovitým terénem se závodníci 28.10. vydají na okruhy v délce od 100 metrů do 6 kilometrů. Účastníci se mohou těšit na plně profesionální servis. Každý má v ceně startovného závodní číslo, čip časomíry, výsledek do SMS, certifikát s výsledkem, finisherskou medaili, lístek do tomboly, občerstvení, hygienické zázemí, parking nedaleko závodiště, slevy a ceny od partnerů a další servis a doprovodný program.

Podívejte se na další fotografie k článku…

Specialitou závodu je přípravný briefing s profesionály

V předvečer klání, tedy v sobotu 27. října proběhne beseda „Jak na to“, která vás připraví na samotný závod i celou běžeckou sezonu. Při této akci se můžete rovnou zapsat na závod a zajistit si tak výdej startovního balíčku bez čekání. 11. a 19.10. navíc proběhnou v blízkosti metra na Hájích přípravné tréninky zdarma, které vás na závod připraví.

Jedná se o klasický kros, který vede přírodní rezervací Skalka v Praze. Závod je součástí série H-Triatlon Tour. Více informací o Běžeckém krosu II Skalka najdete v termínovce.

Závod bude moderovat zkušený moderátor České televize Stanislav Bartůšek a sportovní program doplní i hudba a program pro děti.

Jarní varianty se již osmým rokem účastní na 300 spokojených běžců, přidejte se k nim ve druhém ročníku podzimní varianty. Využijte včasné registrace a zajistěte si tak co nejnižší startovné.

Přidej svou zkušenost nebo doplň informace

Odpovídáte na komentář: