Největší setkání běžců po střechou. Festival OBZORY už 13.-14. listopadu 2021

Největší setkání běžců po střechou. Festival OBZORY už 13.-14. listopadu 2021

Běžeckou sobotou nás provede Lenka Vacvalová a Petr Vabroušek. Dozvíme se, proč herečka a moderátorka začala běhat ultratraily a jak se jí líbil přeběh Rocky Mountains; povíme si o efektivním tréninku na (půl) maraton. Proběhneme se také s mistryní světa ve skyrunningu, Marcelou Vašínovou, nebo nadšencem horských běhů, Jiřím Petrem. Nahlédneme pod pokličku závodu Run Czech a vyzkoušíme Rock Point výzvu Napříč Šumavou. Zároveň se můžete v jiném sále přeorientovat na orientační běh: dozvíte se o stavění tratí a mapování, naučíte se trénovat hrou a rozumět psychologii výkonu.

KUP SI UŽ TEĎ VSTUPENKU NA FESTIVAL OBZORY
https://eshop.svetbehu.cz/produkt/festival-obzory-2021/

Co dalšího uvidíš na Festivalu OBZORY?

Festival OBZORY je největší cestovatelsko – outdoorový festival v ČR, takže se můžeš těšit na 80 přednášek, workshopů a filmů a setkání s mnoha zajímavými lidmi. Mára Holeček, Honza Tráva nebo Karolína Grohová nám přijdou představit své letošní horolezecké úspěchy, výteční horští vůdci a průvodci nás provedou zvladatelnými výstupy v horách a dlouhými treky v celém světě. Pavla Jazairiová nám poví o globalizaci Indie, Petr Juračka se vtipně rozpovídá o Islandu, Pavel Svoboda ukáže nádherné fotky z Íránu. Známá herečka Lenka Vacvalová prozradí, jak se dostala k běhání neskutečně dlouhých a náročných ultratrailů a uvede tak běžeckou sobotu, v neděli se můžete těšit na skialpinistické výlety a vodácké akce roku, ochutnáte arabskou kuchyni, vyzkoušíte si africké tance a bubnování. 

Máš děti? Vezmi je s sebou.

Zatímco malé děti můžete nechat na hlídání paní učitelce v africké vesničce, kde vám namalují obrázky, navlečou korálky nebo si vyrobí hračky z odpadků, pro školní děti jsme připravili plnohodnotný víkendový cestovatelsko – outdoorový festiválek MINI OBZORY. Interaktivní formou se tak naučí vše potřebné o kulturách a zvířátkách na naší planetě a vyzkouší si základy bezpečného pohybu v horách.

13.-14.11.2021 víkend, kdy stojí za to zůstat ve městě 🙂

Přidej se k nám na FB https://www.facebook.com/events/219275016929931 a https://www.facebook.com/festivalobzory

Jak to letos bude?

Bojíte se, že festival zase zakážou? My se nebojíme! Věříme a těšíme se. Tak si kupte vstupenku a těšte se s námi. A kdyby přece nastal nějaký problém, vstupné vám v plné ceně vrátíme.
Máte už vstupenku z loňska? Fajn, vezměte ji s sebou, nic jiného nepotřebujete. Počítáme s vámi!
Hygienická opatření sledujeme a budeme plně respektovat.

Přidej svou zkušenost nebo doplň informace

Odpovídáte na komentář: