Nové Suunto 7 – smartwatch nebo sporttester?

Nové Suunto 7 – smartwatch nebo sporttester?

Finský expert na sportovní hodinky Suunto přichází letos v zimě s horkou novinkou. Generace Suunto 7 je propojením dvou světů. Toho sportovního, dobrodružného, kde jde o každou sekundu a běžného pracovního, kde využijeme všechny chytré vychytávky.

To znamená, že „sedmičky“ jsou kombinací všestranných odborných znalostí značky Suunto v oblasti sportu s užitečnými chytrými funkcemi technologie Wear OS by Google™. Najdeme v nich technologii Qualcomm® Snapdragon Wear™ 3100, která je jednoduše integrována s technologií Wear OS by Google do jediného rozhraní, takže hodinky využijete opravdu kdekoli.

Hlavní funkce:

  • Sportovní funkce nabízí více než 70 sportovních režimů od běhu a cyklistiky po lyžování a surfování s přesným sledováním aktivity, ovládání hudby na hodinkách a přístup do aplikace Suunto s detailními tréninkovými přehledy. Baterie přitom v režimu nepřetržitého GPS sledování vydrží až 12 hodin.
  • Terénní offline mapy s integrovanými tzv. teplotními mapami Suunto s grafickým znázorněním atraktivity tréninkových míst pro 15 aktivit zajišťují, že uživatel vždy najde cestu a nejlepší tréninkové trasy, i když s sebou nemá telefon nebo nemá přístup k síti.
  • Wear OS by Google vám usnadní všední život díky funkcím Google Fit™, Google Assistant™, Google Pay™, tisícům aplikací dostupných na Google Play™ a běžným funkcím, jako jsou upozornění, kalendář a předpověď počasí.
  • Provedení, které obstojí v každém dobrodružství, testované ve Finsku, kde prokázalo odolnost vůči nárazům, vodě a nečistotám.

Doporučená maloobchodní cena: 12 590,-
Hmotnost: 70 g​
Luneta: Nerezová ocel
Pouzdro hodinek: Vyztužený polyamid​
Materiál řemínku: 24mm řemínek (k dispozici ze silikonu, kůže a textilu
Navigace: GPS, Glonass, Galileo​
Výdrž baterie: Až 12 hodin v režimu sledování GPS či až 48 hodin při běžném používání*
Voděodolnost: 50 metrů​
Operační systém: Wear OS​ by Google™
Procesor: platforma Qualcomm® Snapdragon Wear™ 3100 Podporuje telefony:  iOS a Android 

Přidej svou zkušenost nebo doplň informace

Odpovídáte na komentář: