Objevte krásy našich lesů v trailovém závodě

Objevte krásy našich lesů v trailovém závodě

V sobotu 11.5.2024 proběhne v Hradci Králové další závod série GR8 TRAILS pro běžce a běžkyně, kteří touží po dobrodružství v přírodě. Trailový závod GR8 TRAILS Hradec Králové nabízí úžasnou příležitost pro prozkoumání krás příměstských lesů v Hradci Králové a okolí. Poznejte místa, kde trénujeme, a která milujeme!

Připravili jsme pro Vás  trailový závod v krásném prostředí královéhradeckých lesů. Trasa závodu vede přes několik přírodních parků a okolo rybníků, jako jsou Mazurovy chalupy, Sítovka, Černá stráň a U císařské studánky. Účastníci se mohou těšit na pestrost terénů, krásné výhledy a malebnosti královéhradeckých lesů. 100% běžecký zážitek je zaručen!

Tato běžecká akce je určena pro běžce všech úrovní, každý účastník si může vybrat dle své kondice ze tří vzdáleností (5km, 10km a 21km). Samozřejmostí jsou  dětské závody pro všechny věkové kategorie.  Společným jmenovatelem pro tratě všech kategorií však zůstává prostředí příměstských lesů v blízkosti rekreační oblasti rybníku Biřička (Nový Hradec Králové). Ačkoli je okolí východočeské metropole vyhlášené svým rovinatým profilem, překvapí běžce několika strmými výběhy I seběhy. 

V rámci naší běžecké série GR8 TRAILS si mohou znovu  užít trailový závod v krásném prostředí královéhradeckých lesů i běžci a běžkyně se svými pejsky.

Ať už si vyberete jakoukoli možnost z bohaté nabídky, určitě tím jen podtrhnete skvělý pocit z příjemného dne, který Vám bude připomínat i zasloužená finišerská medaile.

Pro rok 2024 jsme si připravili také výzvu pro naše trailové běžce. TRIUMPHALIS TRAIL je ocenění, které získají běžci za absolvování šesti trailových závodů naší série GR8 TRAILS a jednoho překážkového ze série Gladiatro Race. 

Triumphalis Trail nebude snadné získat. Je to sedm odlišných kroků, které musíš udělat. Každý závod je úplně jiný a nabízíme ti šest odstínů trailového běhání a k tomu i zajímavé srovnání s překážkovými závody. Zimní Liberec, jarní Podorlicko na Studánce, květnový lesní trail v Hradci Králové, městský trail v UNESCO městě Třebíč, nádherné poběhání v Českém ráji a podzimní novinku v Lázních Velichovky. K tomu si musíš vybrat jeden jakýkoli překážkový závod. Důvodem je nádherná skládačka medailí, která má sedm dílků.

Registrace jsou již otevřeny a místa se rychle plní! Chcete-li se zúčastnit této nezapomenutelné události, neváhejte a zaregistrujte se co nejdříve zde.

Přidej svou zkušenost nebo doplň informace

Odpovídáte na komentář: