Oceněné produkty a novinky Salomon z veletrhu ISPO

Oceněné produkty a novinky Salomon z veletrhu ISPO

Běžecké novinky z veltrhu ISPO jsme vám už přinesli. Samostatně se ještě zaměříme na stánek Salomon, kde toho k vidění bylo samo o sobě hodně.

S-LAB Peak 20

Salomon dostal hned několik ocenění. Prvním z nich bylo za vestu S-LAB Peak 20, který je vhodný a určený zejména na trailrunning. Jak už z názvu vyplývá, jeho objem je až 20 litrů umožňuje sbalit všechny nezbytnosti na dlouhých výpravách do hor. Jeho výhodou je, že budete mít stále dobrý přístup ke vše věcem a také máte na výběr jaký druh hydratace si vyberete, protože Peak 20 je přizpůsobena na vše.

S-LAB XA Alpine

Dalším oceněným produktem pak byly boty do těch nejnáročnějších horských podmínek. Když se na botu podíváte deatilně, tak zjistíte, že to je v podstatě S-LAB sense všitá do odolného obalu. Bota tedy zachovává vlastnosti Sense a zároveň umožní pohyb v horách, aniž by vám do boty padala suť, sníh a další nečistoty. Ochrana kotníku je tenká, ale odolná a dostatečně prodyšná.

Nejdůležitější je ale podešev. Ta obsahuje podešev, která se zkládá jednak z lepivé gumy v přední části – ta je vynikající pro pohyb ve vysokohorském terénu po mokrých a kluzkých kamenech při stoupání. V zadní části má pak podešev tzv. Premium Wet Traction Contragrip, který zabrání klouzání. Bota by měla dobře padnout a obepnout nohu při nazutí.

Whitefrost Flowtech JKT M

Outdoorová bunda, která má premiovou membránu Pertex umožňuje vnitřní cirkulaci vzduchu. Tu zajišťuje Flowtech system, který umožňuje proudění čerstvého vzduchu vni bundy. 2 vrstvy izolace udrží tělo v teple v podstatě v jakýchkoliv podmínkách.

Běžecké novinky od firmy Salomon

Salomon na svém stánku představil všechny sportovní odvětví, na které se svým sortimentem zaměřuje. Mohli jsme vidět kolekce skialpové, lyžařské, běžkařské, trekové, ale nejvíce nás zajímaly ty běžecké. Obecně byly všechny modely obohaceny o velmi atraktivní barevné kombinace, které doposud Salomonu tak trochu chyběly. Jak u bot, tak u běžeckého oblečení se doopravdy je na co těšit.

Dvě největší a pro mnohé také nejočekávanější novinky byly S-LAB Speedcross a S-LAB Sonic. Z dalších nových moodelů pak už jen inovované modely a také Speedcross a Speedcross Vario a X-Scream 3D v goretexové variantě.

Silnička Sonic Pro (se systémem Quick Lace) a Sonic Aero (s klasickým šněrováním) bude nově také ve více a zajímavějších barevných variantách.

Co se týká vybavení, tak zejména ženské kolekce dostaly slušný tunning. Salomon se také nově pyšní podprsenkou (Medium Impact Bra), která má být údajně velmi příjemná a zajišťovat komfort a prodyšnost během aktivity i v horkých letních dnech, a to díky technologii AdvancedSkin Active Dry. Dostupná by měla být ve 4 barevných variantách.

Pro představu, abychom se v těch modelech neztráceli připravil Salomon přehled všech podešví, kde jsme mohli krásně vidět, v čem se jednotlivé typy liší a také k čemu je jaké model určený.

Všechny produkty vám v průběhu roku budeme ještě detailně představovat, takže se je určitě na co těšit.

Přidej svou zkušenost nebo doplň informace

Odpovídáte na komentář: