Oslavte zdolávání kopců během 10. ročníku Suunto World Vertical Week!

Oslavte zdolávání kopců během 10. ročníku Suunto World Vertical Week!

Někteří lidé volí cestu co možná nejméně náročnou. My jsme si zvolili oslavit stoupání do kopce.

Připojte se k nám na 10. ročníku Suunto World Vertical Week, který se koná 18.-24. března!
Ať už jste trailový běžec, lyžař, turista, horolezec, cyklista nebo jakýkoli jiný milovník dobrodružství, tento týden vás vyzývá, abyste toho vylezli co nejvíce. Hlavní cíl? Zjistit, který národ a typ aktivity zvítězí a bude se pyšnit největším převýšením. Připojte se k Vertikálnímu týdnu v aplikaci Suunto!

Přijměte výzvu a zapojte se do dalšího ročníku SUUNTO VERTICAL WEEK.

Suunto Vertical Week je akce, kterou značka Suunto pořádá od roku 2016 na přelomu února a března a do které se může zapojit každý majitel hodinek Suunto s barometrem a staženou aplikací Suunto bez ohledu na to, kde žije. Letošní ročník se uskuteční 18.-24. března. Jeho hlavním účelem je počítání počtu kilometrů i překonaného převýšení na národní úrovni, takže ať už jste běžec, milovník chůze do kopce nebo třeba milovník skitouringu, Suunto Vertical Week je skvělá akce, které se můžete zúčastnit.

Suunto Vertical Week je mnohem víc než jen další pravidelná akce. Chceme vás povzbudit k aktivnímu sportování v přírodě, k vnímání krás přírody kolem vás, ale také k posouvání svých hranic, k nastavování laťky stále výš a výš, k dosahování nových cílů bez ohledu na vaši sportovní úroveň nebo zkušenosti.

Společně se můžeme inspirovat a motivovat k větší aktivitě a zdolávání nových vrcholů. Obujte si tedy pohodlné boty, popadněte hodinky Suunto a připravte se na jedinečné dobrodružství. Běhejte, lyžujte, choďte, lezte – všechny aktivity poháněné lidskou silou se počítají od 18. do 24. března.

Týden #verticalweek je také příležitostí soutěžit o titul nejzdatnějšího sportovce v zemi a utkat se mezi sebou o to, kdo zdolá největší převýšení.

Na konci akce se tradičně sečtou výsledky všech účastníků výzvy a zjistí se, která země vyšplhala nejvýše a který sport byl nejoblíbenější.

Celkové převýšení za Vertikální týden můžete sledovat pomocí nových sportovních aplikací SuuntoPlus Vertical Week:

Sportovní aplikace Vertical Week počítá každý nastoupaný metr a zobrazuje kumulativní výstup za aktuální aktivitu i za celý týden. Můžete také zjistit, jak vysoko byste se umístili v předchozím ročníku výzvy Vertical Week. Patříte již mezi 30 % nebo snad dokonce 5 % nejlepších účastníků?

Aplikace SuuntoPlus Vertical Race

Aplikace Vertical Race umožňuje běžci měřit tempo vertikálního závodu. Aplikace v jednom zobrazení ukazuje, jak daleko jste od cíle a zda jste pozadu nebo napřed oproti stanovenému tempu.

Navštivte SuuntoPlus Store v aplikaci Suunto a synchronizujte sportovní aplikaci Vertical Week s hodinkami. Před zahájením první aktivity Vertical Week vyberte sportovní aplikaci v nastavení aktivity.

Joining the Vertical Week is simple – just open the Suunto app and click ‚join‘ in the Vertical Week message. All your human-powered activities during the week count.
Join now and elevate your adventure!

Přidat se k Vertikálnímu týdnu je jednoduché – stačí otevřít aplikaci Suunto a ve zprávě Vertikální týden kliknout na „připojit se“. Započítávají se všechny vaše aktivity na lidský pohon během týdne.

Připojte se nyní a posuňte své zážitky na vyšší úroveň!

Přidej svou zkušenost nebo doplň informace

Odpovídáte na komentář: