Pevnost Josefov konečně dobyta. Zdolali ji Gladiátoři. Nejlepší byli Miloš Kratochvíl a Anna Pavelková. + FOTKY ZÁVODNÍKŮ ZDARMA KE STAŽENÍ

Pevnost Josefov konečně dobyta. Zdolali ji Gladiátoři. Nejlepší byli Miloš Kratochvíl a Anna Pavelková. + FOTKY ZÁVODNÍKŮ ZDARMA KE STAŽENÍ

Ve dnech 2. – 3. září se v pevnostním městě Josefov sešlo přes 2000 závodníků, aby se zúčastnili posledního ze série překážkových závodů Inov – 8 Gladiator race.

Night Gladiator race v Josefově se stal největším nočním překážkovým závodem na území ČR

Gladiator Race v Josefově, rozdělený do dvou dnů, byl zahájen již v pátek 2. září nočním závodem, který měřil 3 km a zahrnoval více než 10 překážek. Night Gladiator race byl zcela vyprodán a stal se tak největším nočním překážkovým závodem na území ČR. V následujícím dni se již konal hlavní závod, kterého se zúčastnilo početné startovní pole jednotlivců a smíšených párů.

Na běžce čekala trasa plná zajímavých překážek

Na běžce čekala trasa plná zajímavých překážek. Od klasických, jako je například bariéra, šplh, ručkování až po specifické a dané unikátní lokalitou, jako podzemní kasematy, čtvercáky, starý špitál či protiproud. Start byl intervalový a zaručil tak lepší průchodnost na překážkách. Hlavní závod byl dlouhý 10 km a zahrnoval více jak 30 překážek, kterého se kromě jednotlivců mohli zúčastnit i smíšené páry. Celkově se na organizaci závodu podílelo 109 organizátorů.

Noční závod v podání Petra Vinického a Lucie Alexové

V nočním závodě Night GR Josefov byl mezi muži nejlepší Vinický Petr, který celou trať zdolal v čase 22:37. Druhé místo obsadil Ivo Vrba v čase 23:02 a jako třetí cílovou čáru proťal s výkonem 23:20 Roman Šinkovský. V ženách kralovala Lucie Alexová, která si doběhla pro výkon 31:00. Se ztrátou necelé minuty druhé místo získala Tereza Žondrová, třetí pak doběhla s výkonem 33:01 Eliška Svobodová.

V sobotu byl na programu hlavní závod

V sobotu 3. září byl zahájen hlavní závod, který nejrychleji zdolal Miloš Kratochvíl s výkonem 51:03. Jako druhý doběhl Tomáš Tvrdik v čase 52:53. Se ztrátou necelých 2 minut na vítěze třetí příčku vybojoval Jan Havran.

V ženách nenašla svoji přemožitelku Anna Pavelková, která si s výkonem 01:05:47 doběhla pro zlato. Druhé místo obsadila Markéta Hronová s výkonem 01:05:55, třetí pak doběhla Lucie Alexová v čase 01:08:42. V závodě smíšených párů se nejlépe dařilo dvojici Dvořáček + Šebková.

Program byl připraven také pro děti, které se sešly ve velmi hojném počtu a Dětský Gladiator Race byl vyprodán. Součástí byl jako vždy i bohatý doprovodný program.

FOTOGALERIE S FOTKAMI ZÁVODNÍKŮ ZDARMA KE STAŽENÍ

Zde najdete fotogalerie s fotkami závodníků od Viery Trumhové

1. Fotogalerie – (10:00 – 10:41)

2. Fotogalerie – (10:42 – 11:16)

3. Fotogalerie – (11:16 – 12:10)

4. Fotogalerie – (12:10 – 12:40)

5. Fotogalerie – (12:40 – 13:50)

Výsledky

Night GR muži

1. Petr Vinický

2. Ivo Vrba

3. Roman Šinkovský

Night GR ženy

1. Lucie Alexová

2. Tereza Žondrová

3. Eliška Svobodová

Night GR smíšené páry

1. Berger + Kloutvorová

2. Gothard + Kováčíková

3. Rulf + Sýkorová

Hlavní závod muži

1. Miloš Kratochvíl

2. Tomáš Tvrdik

3. Jan Havran

Hlavní závod ženy

1. Anna Pavelková

2. Markéta Hronová

3. Lucie Alexová

Hlavní závod smíšené páry

1. Dvořáček + Šebková

2. Karas + Ševčíková

3. Drčka + Petráčková

Celkové výsledky zde

Informace o závodu

Přidej svou zkušenost nebo doplň informace

Odpovídáte na komentář: