Plzeňská RunTour je beznadějně vyprodaná, láká i na létajícího Petra Piláta

Plzeňská RunTour je beznadějně vyprodaná, láká i na létajícího Petra Piláta

Běžně se davy lidí ženou do Štruncových sadů kvůli fotbalovému představení místních fotbalistů. Tuto sobotu 19. září však poputují do místního parku za běháním. Plzeň hostí již popáté běžecký seriál Česká pojišťovna Mizuno RunTour.

Závody evidentně táhnou, protože již několik dní před startem jsou vyprodané. Registrovat se dá pouze na dětské běhy na 500 a 1 000 metrů.

„Máme z toho velkou radost, protože už dopředu víme, kolik běžců se na startu objeví. Bude to 1 250 dospělých. Podle zkušeností z ostatních závodů se dá očekávat, že dorazí také přibližně 300 dětí,“ říká tiskový mluvčí série Richard Valoušek. Ten se těší nejen na více ne 1 500 účastníků, ale také na známé osobnosti.

Na start se postaví i několik známých osobností

„Mezi běžce se na startu pětky postaví nejlepší český motokrosař Petr Pilař neboli Pilník a také moderátorská dvojice ze Snídaně s Novou Míra a Zorka Hejdovi,“ vyjmenovává zajímavá jména Valoušek. Jako bonus navíc slibuje představení Pilátovy motorky. „Ano, Petr přiveze svůj stroj, na kterém občas skoro létá. Zájemci si ho budou moci zblízka prohlédnout.“

Kromě autogramiády těchto známých tváří se představí na pódiu kapela M2E, která se stala mezi běžci velmi populární a rovněž místní Taneční škola Dance Nation Plzeň. Zájemci si mohou startovní číslo vyzvednout již v pátek v prodejně Sportisimo v Nákupním centru Borská pole, v zázemí závodu pak v sobotu od 8.30 hodin. Výdej startovních čísel končí hodinu před konkrétním závodem.

Více informací najdete na www.run-tour.cz

Propozice

Přidej svou zkušenost nebo doplň informace

Odpovídáte na komentář: