Podpoř s námi běžecké speciálky

Podpoř s námi běžecké speciálky

Milujeme specializované obchody s běžeckou výbavou, kde vám poradí opravdoví běžci a kde si vyberete z kvalitních značek.

Pořádají pro vás společné tréninky a podporují místní závody a talentované běžkyně a běžce. Udržují běžeckou komunitu. Museli své obchody zavřít a jejich eshopy, byť s dobrou nabídkou, se v internetové džungli jen těžko prosazují.

Pojďme je podpořit!
Co můžeš udělat? To se dočteš na konci článku.

Zde jsou naše oblíbené běžecké speciálky. Napiš nám o dalších, přidáme je.

Trailpoint
Trailpoint.cz
V pražském Trailpointu ti vždycky dobře poradí a proberou s tebou i taktiku na příští závod. Pořádají výběhy, přednášky na běžecká témata, charitativní závody. Bez Trailpointu a jeho majitele Michaela Dobišáe by to nebylo ono. V době karantény ti dobře poradí mailem nebo telefonicky!

Salomon-run
Salomon-run.cz
Honza Weber se svým obchodem zaměřeným hlavně na značky Salomon a VJ stojí do značné míry za tím, že v Beskydech běhá skoro každý. A ne jen tak po rovině. Běhy do vrchu, ultra-traily, krosy a horské maratony se v Beskydech běhaly ještě před tím než bylo běhání v módě. Salomon-run má nejlepší výběr Salomonu u nás.

FunRun
Funrun.cz
Pražský specialista na zdravé běhání (Altra, Skora, FiveFingers, Injinji aj.) vybaví dobře každého běžce, který chce ve zdraví běhat ještě hodně dlouho.

Best4Run
Best4Run.cz
Přerovská speciálka, ve které si zakládají na odbornosti. Celý tým Best4Run pečlivě vybírá sortiment, na základě vlastních běžeckých zkušeností a poznatků, aby mohli běžcům doopravdy pomoci. Pro dobu karantény se ti mohou hodit jejich běžecké podcasty.

Run4Fun
Run4Fun.cz
Hradecká prodejna fungující už od roku 2014 vám pomůže vybrat nejenom běžecké, ale i triatlonové vybavení a podělí se s vámi o tréninkové a závodní zkušenosti. I tady ti poradí telefonicky nebo emailem.

Běžecké speciálky Rock Point
RockPoint.cz
Rock Point je větší firma zaměřená hlavně na outdoorové aktivity, ale protože v ní „od hlavy až k patě“ dělají trailoví běžci, najdete v několika prodejnách Rock Pointu i dobrý trailrunningový koutek. Na eshopu mají dobrý výběr dobrých značek.

RunSport.cz / Experti na kopce
RunSport.cz
Běžecká speciálka pod patronátem Roberta Krupičky, české skyrunningové legendy a maratonce s časem 2:17h. O odbornost a dlouholeté zkušenosti tedy není nouze. RunSport vám pomůže se všemi druhy běhu, ale nejraději si s vámi popovídají o pořádném trailu.

CO MŮŽEŠ UDĚLAT?

1) Sdílej tento článek.
2) Nakupuj ve své běžecké speciálce.
3) A když nic nepotřebuješ, třeba jim jen napiš, že jim fandíš. Opravdu teď budou moc rádi.

Zkušenosti čtenářů

Tomáš Kamenický

https://www.acsport.cz/ Běžecká speciálka v Brně – BěhejBrno. Vynikající parta lidí, dobře poradí, kvalitně vybaví. V čase když to šlo, jsem se účastnil pravidelných tréninků, společných výjezdů na kole a perfektně organizovaných závodů. Díky nim jsem běžec a přestál jsem prvotní bolestivé obtíže. Běh tak naplnil můj život energií a nadšením. Díky jim za to.

Radek Vágner

Sanasport v Brně a Praze? https://www.sanasport.cz/

Stenly

Počítají se i eshopy? Baboš sport toho nabízí dost, netuším jestli má i prodejnu.

Opas

Triexpert??

Milan

https://top4running.cz

Paradni a ferova rada po telefonu, pan je bezec a profik. Zadny reklamni keci, proste bezec.
Byl jsem s radou velmi spokojen a koupil hned dvoje boty;-)
Behu zdar!

Přidej svou zkušenost nebo doplň informace

Odpovídáte na komentář: