Přijďte si pro vločku. Valentýnský adrenalin pod Ještědem se blíží

Přijďte si pro vločku. Valentýnský adrenalin pod Ještědem se blíží

Milovníci běhu, překážek, adrenalinu a zimy se dočkali. Sportovní koktejl bude podáván 13. února pod Ještědem od devíti hodin. Do areálu Vesec, kde se konalo také mistrovství světa na lyžích, přijede závod 360° Challenge WINTER, který se poprvé představí také v zimním hávu.

Tři kola po dvou kilometrech a 4 stanoviště v každém kole

Na závodníky čekají celkem tři kola po dvou kilometrech. A to je jen první sportovní část. V každém kole si závodníci užijí čtyři stanoviště, na kterých budou muset zdolat určené překážky. Nečekejte žádné lano, sítě, řeku, činky. Tady budete bojovat s vlastním tělem.

Tady poznáte fyzičku své tělesné schránky. Závod se koná o valentýnském víkendu, proto mohou milovníci běhu, překážek, adrenalinu a zimy oslavit tento svátek i ve dvou. Pokud chcete strávit sportovní den i s dětmi, také můžete. I pro nejmenší bude připravena odpovídající trať.

Na zimní výzvě 360° Challenge WINTER se můžete těšit na tyto cviky. Máte tedy šanci ještě natrénovat. LEBERT a prkno s rukou do strany. Klik s předpažením a břicho s rotací. Kačáci a chůze alá spiderman. Chybět nebudou ani humusáci a rovinka žabáků. Ještě před samotným startem se o rozcvičku postará SR group Jablonec a Boot camp, kteří všechny naladí, aby šli už do prvních metrů připravení.

„V Liberci náš závod nebude poprvé, ale v zimě půjde o premiéru. Snažíme se obměňovat cviky, být více atraktivní, přesto se snažíme držet základní myšlenky, kterou tento závod má.“

„A to je spojení běhu s překonáváním překážek jen za pomocí vlastního těla. Jelikož půjde poprvé o zimu, čekáme, že si tohle závodníci opravdu užijí, je to přece jen hodně velká změna,“ je přesvědčená Nikola Bartáková, organizátorka celé akce, která ještě dodává. „Na místě se bude moci přihlásit už jen dvacet odvážlivců. Proto doporučuji se zaregistrovat už předem na stránkách www.360tka.cz.“

Každý účastník obdrží speciální medaili

Kdo přijde, bude odměněn. Každý účastník obdrží speciální medaili ve tvaru vločky od Splatolnadu od Tomáše Spálenského. Olympijský výbor věnuje dárky pro děti. Pozadu nezůstanou ani Under Armour, Šmakoun. A to není zdaleka vše. Kdo přijde, uvidí a také zažije.

Ukaž, že i Ty na to máš!

Video se cviky:

Propozice závodu zde

Přidej svou zkušenost nebo doplň informace

Odpovídáte na komentář: