Prožijte jedinečný sportovní víkend se závodem Poněšický Survival

Prožijte jedinečný sportovní víkend se závodem Poněšický Survival

Prožijete noc a den v krásné jihočeské přírodě, vyzkoušíte sílu svých svalů, schopností a vůle. Otestujete přátelství se svým parťákem v těch nejnáročnějších podmínkách. Získáte plno nevšedních zážitků a ztratíte minimálně 8.000 kalorií.

Poněšický survival – čtyřiadvacetihodinový nonstop přírodní víceboj dvojic. Jediný takto náročný závod, ve kterém jednu z kategorií tvoří handicapovaní sportovci –vozíčkáři ve dvojici se závodníkem bez handicapu. V časovém limitu 24 hodin se účastníci musejí vypořádat s nočním orientačním závodem na kanoích, lezením na stěně, plaváním, in-line bruslemi, orientačním během, střelbou, ferratami a slalomem na divoké vodě.

Mezi stanovišti jednotlivých disciplín se přejíždí na kolech, celková porce kilometrů je přibližně dvě stě. Hlavní myšlenkou tohoto projektu je dát sportovcům po úrazech příležitost opět závodit, stanovit pro ně bod v kalendáři, ke kterému se budou upínat při svém tréninku a při samotném závodě přinést všem účastníkům důkaz, že lidská vůle dokáže smazat hranice, které jinak v běžném životě vnímáme jako nepřekonatelné.


Letošní 22. ročník se uskuteční v Poněšicích u Hluboké nad Vltavou v termínu 14.-16. června.


Bližší informace, fotogalerie a přihlášky zde.


„Je zatraceně málo vzpomínek, které si za posledních patnáct let vybavím. Ale všechny mají jedno společné: intenzitu, nesnesitelnost a návykovost. Jestli chcete zažít něco, co budete nenávidět a zároveň po tom toužit, pak přijeďte na Poněšický survival. Nevím, co přesně si odvezete, ale můžu zaručit, že na to nezapomenete. A to stojí za pokus. Aby bylo o čem…“
Marek Epstein

Přidej svou zkušenost nebo doplň informace

Odpovídáte na komentář: