PUMA podporuje české světové legendy prostřednictvím závodu RunTour Kopřivnice: Legenda Emil

PUMA podporuje české světové legendy prostřednictvím závodu RunTour Kopřivnice: Legenda Emil

Globální sportovní značka PUMA a oblíbený běžecký seriál ČEZ RunTour se propojily a společně oslaví dvě ikonická jména pocházející z Kopřivnice – Zátopek a Tatra. Tyto legendy, které zná celý svět, se spojí v rámci unikátní akce: Legenda Emil RunTour Kopřivnice. Závod se v rodném městě nejslavnějšího českého běžce uskuteční 25. června.

PUMA se poprvé stane titulárním partnerem závodu Legenda Emil, který bude letos plný premiér. Poprvé spojí své jméno s již zmíněnou běžeckou legendou Emilem Zátopkem, jenž slaví letos sto let výročí. A na počest se akce poprvé uskuteční v jeho rodném městě Kopřivnici, která je známá také díky automobilce Tatra. PUMA se stane titulárním partnerem nejen celého závodu, ale také běhu na 5 km, který se poběží v areálu polygonu, kde se testovaly legendární vozy Tatra. Partnerstvím s běžeckým seriálem odkazuje PUMA na lokálním trhu na své globální propojení se sportovními legendami. Boty PUMA obouvali nebo obouvají takové běžecké hvězdy, jakými jsou Usain Bolt, Andre Degrasse, Karsten Warholm i nejlepší čeští maratonci Marcela Joglová s Vítem Pavlištou. „Být po boku sportovních legend a podporovat je na cestě k vytouženému cíli je součástí našeho poslání již více než 70 let. Proto jsme se rozhodli spojit síly s ČEZ RunTour a stát se součástí tohoto legendárního závodu. Společně s organizátory jsme v rámci PUMA zóny, která se nachází v úžasném areálu Tatra Kopřivnice, připravili spoustu zajímavých aktivit pro běžce i neběžce. Těšíme se, že společně s ostřílenými závodníky i odvážnými začátečníky, kteří se rozhodli překonat své limity, oslavíme 100. výročí narození legendy československého běhu,“ říká Lucie Hložánková, Communication Marketing Manager, PUMA Czech Republic.

Boty PUMA obouvají nejlepší čeští maratonci Marcela Joglová s Vítem Pavlištou.

Trať PUMA RUN 5 km s výhledem na Tatry

Přijďte na vlastní nohy okusit trať PUMA RUN na 5 km, která bude mimořádným běžeckým zážitkem také díky spojení s další místní legendou. Spoluorganizátorem závodu je totiž vedle města Kopřivnice i společnost Tatra Trucks.
Start a cíl závodu se budou nacházet vedle rozsáhlého Muzea nákladních automobilů Tatra. A trať pak zavede běžce na polygon pro testování nákladních vozů, který je celoročně pro veřejnost kompletně uzavřený,“ láká běžce na start Nikola Gunišová, ředitelka seriálu ČEZ RunTour. Zážitek z běhu na polygonu umocní různé povrchy a terény sloužící k testování nákladních aut a také ikonické vozy Tatra, které budou rozestaveny podél trati. „Účastníci si budou moci kromě závodu zpříjemnit den také doprovodným programem s volnočasovými aktivitami – budou si moci prohlédnout vystavené tatrovky, navštívit stánek automobilky nebo nové Muzeum nákladních automobilů Tatra, které bylo otevřeno v listopadu minulého roku,“ přibližuje plánované aktivity Kamil Košťál, marketingový ředitel Tatra Trucks.

Má smysl běžet!

Svou účastí můžete také podpořit dobrou věc. Vybraná částka z kopřivnického závodu poputuje do Nadačního fondu Dany a Emila Zátopkových, který byl založen za účelem podpory a rozvoje sportovních aktivit mládeže, a také na veřejnou sbírku Zátopek 100. Přihlaste se už dnes a přesvědčte se na vlastní nohy, že s ČEZ RunTour #jeradostbezet. Na kterýkoliv závod ČEZ RunTour se můžete registrovat na webu www.run-tour.cz

PUMA je jednou z předních světových sportovních společností, která navrhuje, vyvíjí, prodává a propaguje obuv, oděvy a doplňky.

Přidej svou zkušenost nebo doplň informace

Odpovídáte na komentář: