PVZP RunTour klepe na dveře! Přidáš se letos i ty?

PVZP RunTour klepe na dveře! Přidáš se letos i ty?

9. ročník největšího běžeckého seriálu pro rodiny s dětmi a začátečníky – PVZP RunTour – již za měsíc jako první odstartuje běžeckou sezónu v osmi městech po celé České republice. Do nové sezóny vstupuje v novém „kabátu“. S novým generálním partnerem, novým závodem a několika novinkami.

Rodinných běhů RunTour se v loňském roce napříč všemi kategoriemi účastnilo téměř 19 000. Proto by bylo s podivem, kdyby mezi nimi nebyla řada z vás, kteří zrakem projíždíte tyto řádky. Neoficiálním zahájením letošního ročníku bylo dnešní představení nového generálního partnera, Pojišťovny VZP., a.s. Během tiskové konference v prostorách pankrácké prodejny Salming bylo patrné především jedno, a to, že se všechny zapojené strany na spolupráci náramně těší. Po očku sleduji, jak si zástupkyně představenstva pojišťovny Halina Trčková prohlíží běžeckou obuv a snaží se vybrat tu správnou. Jak se zdá, pořadatelům běžeckých závodů RunTour už se povedlo toho správného koně na několik nadcházejících sezón vybrat. A tak nezbývá než věřit, že úzké spojení instituce, která pečuje o zdraví, se seriálem akcí, které přirozeně vedou ke zdravému životnímu stylu, bude prosperovat. A těžit z něj budeme především my, běžci, rodiny s dětmi, ostřílení sportovci i zvědaví začátečníci. Začít můžete už 14. března v Českých Budějovicích.

Dalšími novinkami je na 3 kilometry, který bude ve všech osmi RunTour městech. Nově se taky seriál PVZP RunTour podívá na západ, do Karlových Varů, kde v září odstartuje úplně poprvé! Organizační tým připravil i nové služby pro běžce – každý účastník bude od RunTour pojištěn pro případ úrazu od nového generálního partnera seriálu Pojišťovně VZP, a.s., získá nové finisherské fotky ze závodu, slevu na dopravu po celé České republice a místo typického sportovního batůžku dostane vše potřebné v krásné nové ekologické tašce!

    Termíny závodů PVZP RunTour 2020:
  • ČESKÉ BUDĚJOVICE – 14.3.2020
  • ÚSTÍ NAD LABEM – 18. 4. 2020
  • BRNO – 9. 5. 2020
  • OSTRAVA – 20. 6. 2020
  • OLOMOUC – 15. 8. 2020
  • KARLOVY VARY – 26. 9. 2020
  • PRAHA – 17. 10. 2020
  • PARDUBICE – 7. 11. 2020

Přidej svou zkušenost nebo doplň informace

Odpovídáte na komentář: