RADEK BRUNNER: Dal jsem Spartathlon pod 23 hodin (Běžecký sál, SO 16:30 – 17:30)

RADEK BRUNNER: Dal jsem Spartathlon pod 23 hodin (Běžecký sál, SO 16:30 – 17:30)

Radek Brunner už loni povídal o svém úspěchu na Spartathlonu, kde dokončil na 3. místě. Letos se vrátil a zaběhl ho pod 23 hodin, což dokázali do letošního roku jen 3 běžci, mezi něž patří běžecké legendy Scott Jurek a Yannis Kouros.. Přijďte si poslechnout čerstvé dojmy této živoucí běžecké legendy.

Radek Brunner už loni i předloni dokázal, že Spartathlon není nedokončitelný. Tento 246 km dlouhý závod ale letos koncem září  zaběhl pod 23 hodin a doběhl na druhém místě. Troojnásobný mistr České republiky na 100 km, 2x mistr ČR ve 24 hodinovce, vítěz a účastník mnoha dalších závodů v tuzemsku i v zahraničí, Radek Brunner, vám přijde povědět o tomto nadlidském výkonu a poví nám třeba i to, zda se ještě na tento závod hodlá vrátit.

Radek má velké srdce a vášeň k běhu. Běh mu tak pomáhá v jeho boji s dlouhodobou nemocí a jeho heslo zní: „To přeběháš!“. Pochází z běžeckého klubu SK Babice, kde se to běžeckými legendami a hvězdami jenom hemží. Přijďte si poslechnout tohle jedinečné povídání o jeho ultra zážitcích.

Přečtěte si celý profil Radka Brunnera na www.SvetBehu.cz.

Přidej svou zkušenost nebo doplň informace

Odpovídáte na komentář: