RaidLight Hotel Ostrov Labské pískovce půlmaraton se blíží!

RaidLight Hotel Ostrov Labské pískovce půlmaraton se blíží!

Rádi by jste si zaběhli krosový půlmaraton a dosud jste si žádný nevybrali? Co takhle zkusit 16. dubna Labské pískovce půlmaraton, nádherný závod v malebném prostředí Tiských a Ostrovských skal.

Užijte si nádhernou jarní přírodu ve skalním městě

Pokud ještě nemáte plán na velikonoční neděli 16. dubna, určitě stojí za to proběhnout se nádhernou jarní přírodou ve skalním městě Tiské a Ostrovské stěny. Trasa závodu vede po 7,5 km dlouhém okruhu a bude na každém, zda si zvolí tento okruh běžet jednou, dvakrát či třikrát, tzn. na výběr bude z tratí na 7,5 km, 15 km či 22,5 km.

Jedná se o krosový půlmaraton a závod na 15 km či 7,5 km vedený nádherným prostředím CHKO Labské pískovce. Více informací o závodu RaidLight Hotel Ostrov Labské pískovce půlmaraton najdete v termínovce.

Jelikož se jedná o krosový závod, běžci si můžou užít měkký písčitý povrch tratě, výběhy skalních schodů i dlouhé rovinaté úseky po zalesněném vrcholu skalního masívu. Vyžití najdou také pejskaři, na které je připraven závod v canicrossu. Start, cíl a prezentace se bude nacházet v kempu TJ SPARTAK TISÁ pod skalami. Samotný závod startuje ve 12:00 a přihlášeno je již na 250 běžců a běžkyň.

Nově bude otevřeno RUNNING EXPO Olympia Teplice

Nově bude otevřeno RUNNING EXPO Olympia Teplice a to od středy 12.4. do pátku 14.4.2017 do 19:00 hodin, kde závodníci můžou využít možnost pohodlně si vyzvednout startovní číslo a čip a startovní balíček na informacích v největším regionálním nákupním centru Olympia Teplice.

Výsledné časy závodníků budou změřeny čipovou časomírou, k dispozici bude velkoplošná obrazovka se záběry z trati a on line výsledky. Nejlepší běžci budou odměněni opravdu krásnými cenami v podobě poukazu pro 2 osoby / 2 noci s volným vstupem do wellness centra Hotelu Ostrov, sportovní vybavení a doplňky a další…

Kromě samotného závodu bude pro běžce i přihlížející připraveno testování běžeckých batohů RaidLight a a běžce se psy jistě potěší možnost testování profesionálního vybavení na canicross od partnera běhu se psem MANMAT.

Přidej svou zkušenost nebo doplň informace

Odpovídáte na komentář: