Běžecké legíny BEST:TIME – funkční materiál a skvělý design tvořený s láskou

Běžecké legíny BEST:TIME – funkční materiál a skvělý design tvořený s láskou

Parametry

Značka BESTTIME
Celé jméno recenzovaného výrobku Běžecké leginy BEST:TIME
Typ sportu běh
Typ oblečení kalhoty
Pohlaví pánské
O jakou vrstvu se jedná první (spodní)
Do jakého ročního období se hodí zimní
Barevné varianty Repre trikolora, Stověžaté s Týnem, Repre šedá, Stověžaté modré, Modré s českým logem, Černé s českým logem, Vrcholy, Vrcholy černobíle
Dostupné velikosti XS – XXXL
Výbava 1 Lze je nechat zkrátit/prodloužit + 200 Kč
Výbava 2 Lze si na ně nechat udělat vlastní iniciály + 200 Kč
Výbava 3 2 kapsy
Infocena 1890 Kč
Dodává BEST:TIME
Více info na www.best-time.cz/

Zaujalo mě

  • Pružný plochý steh, který nikde nedře a nepřekáží
  • Boční kapsa na telefon a zadní kapsy na zip
  • Nápaditý vzhled a design inspirovaný Českou republickou
  • Funkční a příjemný materiál

Shrnutí recenze

Běžecké elasťáky od BEST:TIME jsou precizně zpracované. Použitá technologie pružného plochého šití nikterak nedře a neomezuje při běhu. Běžecké legíny vynikají svým nápaditým designem, do kterého Pavla vkládá svoje srdce a každý nový design vytváří s láskou k naší vlasti. Praktické jsou také boční kapsy, do kterých lze při závodě nebo dlouhém běhu dát energetické gely či tyčinky, ale vejde se do nich i chytrý telefon nebo klíče či jiné potřebné drobnosti. V oblasti pasu mě mile překvapilo pogumování, které skvěle doplňuje stahovací šňůrku a společně tak tvoří celek, díky kterému vám elasťáky nebudou sjíždět. Elastický materiál dobře přiléhá na tělo a je velice příjemný a funkční.

Hlavní část recenze

Léto už je pryč a vy přemýšlíte, které kalhoty použijete v podzimních a zimních měsících? Co třeba tyto BEST:TIME. Model Repre trikolora má kapsu na straně, kam se vejde i velký mobilní telefon. Druhý model má na zadní straně snadno otvíratelné kapsy na zip YKK. Po stranách pak najdete dvě menší kapsičky, třeba na gely, klíče nebo kapesník.

Materiály můžete zvolit podle období – „sportovní“ model je ideální na podzimní dny, v zatepleném se pak nebudete muset bát vyběhnout ani do mrazivých dnů a můžete jej použít i na běžky. V obou budete dobře vypadat a každý si vás zapamatuje. Ve tmě pak budete vidět díky reflexním prvkům umístěným na spodní části kalhot.

Praktické kapsičky i na delší běhání
Běžecké elasťáky BEST:TIME jsou vybaveny praktickými kapsičkami na bocích i nad zadkem. Do bočních kapsiček schováte různé drobnosti, jako jsou klíče, karta nebo peníze. Jsou ale dostatečně prostorné i na malý (100 ml) soft flask nebo energetické gely či tyčinky. Do zadní kapsičky pak s trochou šikovnosti dáte i telefon (nesmí to však být to největší pádlo, které v obchodě dostanete).

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Osobní zkušenost
Ihned po vybalení jsem si musel elasťáky obléct a vyběhnout. Jak jsem již výše zmiňoval, tak mě překvapila jejich pohodlnost a také to, jak pěkně přiléhaly na tělo. Navíc mi přišlo, jako bych na sobě skoro nic neměl. Tohle považuji za skvělou vlastnost, protože mě nikde nic netlačilo a hlavně neomezovalo. Elasťáky jsem vzal hned na několik tréninků, abych prověřil jejich funkčnost. Na intenzivním tréninku jsem ocenil jejich pružnost a přiléhavost, kdy mě opravdu nikde nic netáhlo a neomezovalo a já jsem se tak mohl naplno věnovat pouze běhu. U dlouhého pomalého tréninku jsem zase ocenil přítomnost kapsiček, do kterých jsem si s klidem dal gely, klíče a malý soft flask a nemusel jsem tak s sebou tahat běžecký batoh (tohle však nelze praktikovat v horkém počasí, kdy potřebujete více tekutin). Dovedu si je představit i na závodech, kde máte občerstvovací stanice a nemusíte tak s sebou nosit pití, ale pouze energetické gely a opět jsou v akci praktické boční kapsičky. Závěrem bych vám všem chtěl tyto elasťáky opravdu a s klidným srdcem doporučit, protože jde o precizně zpracovaný kousek do vašeho běžeckého šatníku. Navíc je dostanete v hezké krabičce a s věnováním od Pavly. Navíc budete prostě hezky a designově oblečení.

 

Zajímavé vybavení

Napiš, jakou máš zkušenost ty

Odpovídáte na komentář: