Recenze: Legíny a podprsenka Sensor Infinity Eco – ekologické oblečení z Čech pro běh i každodenní nošení

Recenze: Legíny a podprsenka Sensor Infinity Eco – ekologické oblečení z Čech pro běh i každodenní nošení

Parametry

Značka Sensor
Celé jméno recenzovaného výrobku Legíny a podprsenka Sensor Infinity Eco
Typ sportu běh
Pohlaví dámské
Do jakého ročního období se hodí celoroční
Materiál 1 80% polyamid, 20% elastan
Infocena Funkční dámské legíny 1.179 Kč Funkční dámská podprsenka 849 Kč Kč
Dodává Sensor
Více info na www.sensor.cz/

Zaujalo mě

  • velmi pohodlný materiál
  • ekologické zpracování (vyrobeno recyklací zbytkového materiálu)
  • česká výroba
  • atraktivní design

Shrnutí recenze

Legíny Sensor Infinity Eco jsou velmi pohodlné, nikde neškrtí a dají se opravdu nosit celý den. Jsou elastické, neprůhledné, vyrobené z velmi pohodlného materiálu a jsou krásně přiléhavé. Na zadku mají ve vnitřní části malou praktickou kapsičku na drobnosti. Úplet ECOPOWER je prodyšný, tvarově stálý a elastický ve dvou směrech.
Podprsenka Sensor Infinity Eco je velmi prodyšná, nikde nedře a prsa krásně drží. Základní požadavky splňuje všechny na jedničku. Navíc je velmi příjemná a můžete ji nosit celý den místo klasické podprsenky a nebudete o ní ani vědět.

Hlavní část recenze

Legíny Sensor Infinity Eco

Legíny jsem otestovala velmi důkladně na dvoutýdenní dovolené v Itálii, kde se staly jednou z hlavních součástí mého šatníku. Jsou totiž velmi pohodlné, nikde neškrtí a dají se opravdu nosit celý den. Večer jsem z nich udělala první vrstvu, přes ně dala kalhoty a zima mi nebyla ani když se teploty blížily k bodu mrazu.
Testovala jsem je tedy při mnoha různých aktivitách, od běhu, turistiky, přístupu pod skály a jištění, až po chození na zmrzlinu. Legíny jsou elastické, neprůhledné, vyrobené z velmi pohodlného materiálu a jsou krásně přiléhavé. Obepnou vaše nohy a zadek, až se po vás budou kolemjdoucí otáčet. Velmi praktický je vysoký pas, který zakryje a podrží břicho. Na zadku mají ve vnitřní části malou praktickou kapsičku na drobnosti, což ocení zejména běžkyně.


Při běhání jsem je testovala v různých podmínkách. V Čechách v dešti a zimě (cca 5 stupňů) a byla jsem velmi příjemně překvapená, že mi zima vůbec nebyla, a ještě navíc krásně odvedly vlhkost. V Itálii jsem v nich běhala, když bylo na slunci kolem dvaceti stupňů a opět jsem byla velmi spokojená, legíny krásně odvádějí vlhkost, tudíž jsem pod nimi nebyla přehnaně zpocená. Volila bych je ideálně na jarní a podzimní běhy, v zimě případně jako spodní vrstvu. Do fitka, na jógu a každodenní nošení jsou vhodné kdykoli, a navíc Vám to bude ještě slušet 🙂


Údaje výrobce:
Použitý materiál ECOPOWER je upleten z příze recyklované polyamidové
Q-Nova® s certifikací za nejnižší ekologickou zátěž. Úplet ECOPOWER je prodyšný, tvarově stálý a elastický ve dvou směrech. Díky své jemnosti je extrémně pohodlný, ale zároveň i tvarově stálý, odolný proti žmolkování a skvěle odvádí vlhkost od těla. Kromě toho odolává i chlóru a opalovacím krémům i olejům.

Podprsenka Sensor Infinity Eco

Správně zvolená běžecká podprsenka je pro běžkyně stejně důležitá jako dobře padnoucí boty. Někdy je to trochu věda a každá běžkyně většinou musí vyzkoušet víc modelů, aby zjistila, co jí vyhovuje. Podprsenka Sensor Infinity Eco na mě nejprve působila více jako typ na jógu a fitness. Velmi příjemný materiál na omak i na těle. Zkusila jsem s ní vyběhnout a ihned jsem ji zařadila mezi oblíbené běžecké podprsenky, které si můžu vzít i na delší výběh. Je velmi prodyšná, nikde nedře a prsa krásně drží. Základní požadavky splňuje všechny na jedničku. Navíc je velmi příjemná a můžete ji nosit celý den místo klasické podprsenky a nebudete o ní ani vědět.


Na kolekci Sensor Infinity Eco je mi velmi sympatické, že se jedná o ekologický materiál, navíc velmi příjemný a jsou vyrobeny v České republice. Velmi doporučuji vyzkoušet, nebudete zklamaní.

Údaje výrobce:
Sportovní oblečení Infinity Eco má nekonečnost ve svém DNA. Díky své jemnosti je extrémně pohodlné, ale zároveň i tvarově stálé a skvěle odvádí vlhkost od těla. Materiál Q-Nova® vzniká in-house recyklací zbytkového materiálu primární výroby Nylonu 6.6 a v porovnání s prvotně vyrobenými materiály vyprodukuje o 45 % méně CO2 a spotřebuje o 39 % méně vody a je opět 100% recyklovatelný.

Zajímavé vybavení

Napiš, jakou máš zkušenost ty

Odpovídáte na komentář: