VIDEORECENZE: Suunto 5

VIDEORECENZE: Suunto 5

Parametry

Značka Suunto
Celé jméno recenzovaného výrobku Suunto 5
Typ techniky Sporttester
Doba provozu 20/40 h
Materiál 1 Materiál pouzdra - plast
Materiál 2 Sklíčko - minerální
Materiál 3 Materiál řemínku - silikon
Materiál 4 Tloušťka - 14,6mm
Hmotnost 67 g
Údaje výrobce 1 Voděodolnost: 50M - sprchování
Dodává AMER SPORTS CZ
Více info na www.suunto.com/

Zaujalo mě

  • Vysoká výdrž baterie
  • Kompaktnost
  • Adaptivní tréninkový plán

Shrnutí recenze

Suunto 5 jsou multisportovní hodinky a sporttester, který nabízí více než 80 různých aktivit. Jejich hlavní předností je adaptivní tréninkový plán, který je přizpůsobován podle vývoje vaší výkonnosti. Lehké a kompaktní hodinky s výdrží až 40 h při zapnuté gps jsou skvělým parťákem pro každodenní trénink.

Hlavní část recenze

.

Zajímavé vybavení

Zkušenosti čtenářů

Martin

Finsko, nebo Čína?

Zdeněk
Martin:

Pokud vím, tak by to tentokrát mělo být opravdu Finsko… Čína se asi moc neosvědčila:)

Monča

Zdravím, jen přihodím do placu trochu lehké outdoor info.
O víkendu jsem s hodinkami zdolávala pochod na 29km. Chtěla jsem si vyzkoušet i orientaci podle připravené trasy a zároveň zápis záznamu. Vycházela jsem s asi 75% baterky a na konci jsem měla něco přes 25%, nastaveno jsem měla samozřejmě na „vytrvalost“ to je tedy ta delší životnost baterie a pochod mi zabral 6 hodin. Přiznám se, že jsem docela často na hodinkách přepínala mezi jednotlivými displeji. Hodinky příjemně ukazují, jak výškový profil, který mě čekal, tak samozřejmě vzdálenost a čas strávený na trati. Mapu jsem měla naklikanou schválně s pár odchylkami a čekala jsem, jak budou hodinky reagovat. Při vychýlení z plánu zavibrují a zároveň upozorní na nedodržení trati a při návratu na trasu upozorní znovu.

Jsem zároveň i běžec, proto jsem volila právě tento model, kdy jsem nechtěla dávat extrémní částku za hodinky s mapami, které zároveň musí vydržet v zaznamenávání aspoň 24h.. a šla jsem trochu středem pro výběr Suunto 5 a je to velmi dostačující 🙂

Komentáře jsou uzavřené.