RUNTOUR BRNO – soutěž o 3 startovné – UKONČENO

RUNTOUR BRNO – soutěž o 3 startovné – UKONČENO

Další seriál známého běžeckého seriálu tentokrát rozhýbe Brno! Pořadatelé letos připravili pro závodníky nový okruh a očekávají překonání dosavadních rekordů. Chceš si i ty vyzkoušet 10 km či 5 km na nové traťi brněnského RunTour? Neváhej a zkus vyhrát startovné!

Run Tour Brno

Brněnské Výstaviště BVV opět přiláká běžce na další díl oblíbeného běžeckého seriálu RunTour, tentokrát však s pořádnou novinkou. Namísto dosavadního pětikilometrového okruhu budou účastníci závodit na okruhu dlouhém 3,33 km, to znamená, že desítkáři si ho dají rovnou dvakrát, pětkaři poběží 1 okruh a druhý budou mít lehce odlišný.

Odpovězte na jednoduchou otázku a zkuste vyhrát startovné na RunTour v Brně konaný 22. srpna. Více informací najdete na stránkách závodu či v termínovce.

O co se závodí?

3 x startovné na závod

Pravidla soutěže

1. Odpovězte správně na následující otázky do 18. srpna.

2. Prosíme ty, kteří jsou již přihlášeni a mají zaplacené startovné, aby se do soutěže nehlásili. Pořadatel startovné nevrací!

3. Vylosujeme výherce a oslovíme ho emailem.

Výherci

Barbora Pitelová
Zbyšek Lhota
Daniel Směja

Účastí v soutěži souhlasíte se zařazením vašeho emailu do seznamu odběratelů newsletteru běžeckých novinek. Z odběru se samozřejmě můžete kdykoli snadno odhlásit.

Přidej svou zkušenost nebo doplň informace

Odpovídáte na komentář: