Samsung Galaxy Active2 – parťák nejen pro každého běžce! Mobil Pohotovost vám nově vykoupí stávající hodinky a prodá nové

Samsung Galaxy Active2 – parťák nejen pro každého běžce! Mobil Pohotovost vám nově vykoupí stávající hodinky a prodá nové

Sporttestery už dnes patří k běžeckému vybavení skoro stejně neodmyslitelně jako běžecké boty. Spousta běžců by bez gps zařízení, které měří jejich vzdálenost, rychlost nebo spálené kalorie, raději nevyběhla. Protože co není na Stravě, to se nestalo. No jo, jenomže, co v případě, že do hodinek nechci investovat desetitisíce a rád/a bych, aby se daly nosit po celý den a zároveň s nimi člověk nevypadal jako RoboCop? Samsung přichází s doslova elegantním řešením – novou generací hodinek Watch Active, které oproti předchozí řadě udělala velký krok vpřed.

Hned v první řadě je dobré zmínit, že hodinky nevyužije jen čistokrevný běžec. Zaznamenávat si i ostatní sportovní aktivity a studovat grafy, tempa a podobné detaily je přinejmenším docela zajímavé a může mít i hlubší význam pro samotný běžecký trénink. Vybrat si můžete z obrovského počtu sportovních aktivit, od zmíněného běhu, přes cyklistiku, až po unikátní jízdu s kočárkem. Samozřejmostí u takového zařízení jsou spálené kalorie a počet kroků, navíc (pro mě) novinkou bylo i zaznamenání vystoupaných pater. Na druhou stranu, osobně jsem sice rád, když mám možnost studovat nejmenší detaily, nicméně reálně využívám minimum funkcí (především vzdálenost, aktuální a průměrnou rychlost. Na Galaxy Watch Active2 tak oceníte i jednoduchost a relativně intuitivní ovládání. Navíc jsou dostupné ve dvou rozměrech – 40 a 44 mm. Menší hodinky ocení nejenom ženy, ale třeba i drobnější běžci, kterých je v této komunitě opravdu hodně.

Vybrat si můžete z několika barevných variant

Parťák nejenom pro běžce… A nejenom na sport!

Díky Call & Message Continuity můžete mít svůj telefon stále „na zápěstí“ i pokud je zapadlý třeba hluboko v batohu nebo v kufru. Pokud jste v dosahu známé Wi-Fi sítě, vaše hodinky jsou stále spárovány s telefonem a můžete tak jejich prostřednictvím vyřizovat telefony. Díky propojení hodinek s telefonem přes Samsung Galaxy Wearable například taky vidíte, kdo vám píše zprávy a nemusíte tak vyndávat telefon z běžecké vesty a při běhu zastavovat nebo se zdržovat. Stejně užitečná je tato funkce také například při řízení auta. Pro běžce je taky důležité, aby byly hodinky odolné vůči nečistotám prachu a hlavně vodě – ať už z potu nebo při deštivých výbězích. Naštěstí toto všechno Samsung Galaxy Active2 splňuje.

Vyměňte staré hodinky za nové!

Stále ještě na zápěstí hrdě nosíte i několik let staré modely a stále jste se neodhodlali k jejich obměně? Nyní přichází ideální příležitost na změnu. Mobil Pohotovost vám nově vaše stávající hodinky vykoupí a rovnou prodá nové.

Jak to funguje?

Novinku si ukážeme na příkladu. Máte Samsung Galaxy Watch Active a přejete si Samsung Galaxy Watch Active2 44mm. V případě, že vaše hodinky budou běžně opotřebené, což odpovídá kategorii B, získáte za ně 3 000 Kč. Zájem máte o Samsung Galaxy Watch Active2 44mm za 7 990 Kč. Doplatíte ovšem pouze 4 990 Kč.

Výkup startuje se Samsungem a následují i další značky

Mobil Pohotovost od Vás vykoupí modely:
Samsung Galaxy Watch Active2, Active, Watch 46mm LTE, 46mm, Samsung Galaxy Watch 42mm LTE, 42 mm, Samsung Gear Sport, Gear S3 Classic, Gear S3 Frontier, Gear S2 Classic, Gear S2 i Gear S.

Výkupní cena hodinek je pevně stanovena v závislosti na stavu hodinek, respektive kategorii, do které budou vaše staré hodinky zařazeny.

Výkupní ceny si můžete zjistit zde.

Další zajímavé běžecké tipy Black Friday akce

Na MP.cz se od 1.11. můžete těšit na opravdu velké množství slev

Pro bezpečný běh nejenom v přírodě je fajn mít kvalitní mobil

Když si odmyslíme to, že mobilní telefon je součásti povinné výbavy na naprosté většině trailových závodů, kvalitní telefon využijete i při tréninku. A to třeba pro zachycení podivných obrazů, které umí třeba takový západ slunce na horách vytvořit. Samozřejmě je mobil, zvláště při tréninku o samotě, důležitý i z hlediska bezpečnosti, jako třeba navigační pomocník. Mobil Pohotovost má akci i u modelů Samsung. V praxi tak dostanete špičkové smartphony za velmi výhodnou cenu.

Sluchátka Samsung Galaxy Buds – už žádné plandající dráty při běhu

Pokud je člověk zvyklý při běhu poslouchat hudbu za běhu, některé parametry jsou pro něj trochu zásadnější než jiné. Mě osobně nejvíce irituje, když se mi kabel zachytává o zpocené oblečení a tahá mi sluchátka z uší. U Galaxy Buds je toto jednoduše vyřešeno – žádný kabel zde nenajdeme. Navíc oceníte čistý a kvalitní zvuk, který odfiltruje okolní ruch. Stejně tak odstraní okolní ruch i integrovaný mikrofon, takže při hovoru bude slyšet opravdu jen vás.

První generace Samsung Galaxy Watch Active s výraznou slevou

Pokud hledáte spolehlivé chytré hodinky, které mají vše, co ke sportu potřebujete a zároveň si zachovávají jednoduchost, první generace Galaxy Watch Active je určitě horkým kandidátem. V případě, že pro vás nejsou zásadní největší technologické hodinky a zároveň hledáte něco cenově opravdu dostupného, určitě se koukněte na tuto zajímavou variantu pro běh, cyklistiku a spoustu dalších sportů.

Přidej svou zkušenost nebo doplň informace

Odpovídáte na komentář: