ŠÍLENÝ NÁPAD? V OBLEČENÍ CRAZY JEJ ZVLÁDNETE RYCHLE A S LEHKOSTÍ!

ŠÍLENÝ NÁPAD? V OBLEČENÍ CRAZY JEJ ZVLÁDNETE RYCHLE A S LEHKOSTÍ!

Obléct tak nějak všechny, a tak nějak na všechno? Ne, to neznáte značku CRAZY! Ta má totiž v genech závodění a všichni sportovci s číslem na hrudi ji prostě fascinují. Když je vaším cílem nejen zdolání cíle, ale jeho RYCHLÉ překonání, když prostě MUSÍTE být rychlejší, pak vyzkoušejte oblečení CRAZY. Právě pro takové výzvy je opravdu stvořené. Co udělat, když se náhle změní počasí a vy nemůžete zpomalit? Musíte být rychlejší! Rychlost a lehkost jsou hlavní mantrou při návrhu a výrobě oblečení CRAZY, s důrazem na kvalitní technické materiály a dokonalé zpracování.

Alfa a omega

Již z dálky nepřehlédnutelná originalita, jak barevností, tak dnes již legendárními potisky, hraničícími až s „bláznivostí“. Při bližším kontaktu jedinečné, špičkové, technické materiály, mnohdy i z vlastního vývoje. Při oblékání zpozorníte nad opravdu důmyslným skládání jednotlivých panelů. Každý kousek materiálu je na tom správném místě a je ho tam přesně tolik, kolik je potřeba. Na těle? Díky precizně propracovanému střihu vlastně ani téměř nevíte, že jej máte. A konečně v terénu… s každým metrem vaší cesty vnímáte jeho komfort, s každým výškovým metrem na něj stále více spoléháte. Že to zní šíleně, bláznivě a nadpozemsky? Nejenom zní, ono to je. Vítejte u CRAZY!

Příběh, který stojí zato

Píše se rok 1989 a v srdci Italských Alp – Bormiu, se rodí jedna z nejprogresivnější značek moderního outdoorového oblečení současnosti. Právě z Bormia pochází Valeria Coltury. Mladá, nadějná lyžařka a reprezentantka v běhu na lyžích. Mimochodem dodnes stojí v čele firmy a celého vývoje. Od mala se točí v prostředí horských sportů, závodů a dá se říct, že jí to skutečně jde. Je ale taky věčné nespokojena se závodním oblečením, co měla k dispozici. A tak si v pouhých 20 letech v Bormiu otevírá první butik, kde sama vyrábí a prodává oblečení pro horské sporty. Vyvíjí optimální střihy, kombinuje materiály, snižuje váhu, posouvá výkon. To vše díky vlastní letité závodní zkušenosti a obecně ze zkušenosti s pohybem v horách. Z okruhu přátel a špičkových sportovců, přetavuje poznatky a svůj vizionářský um, do jedinečných produktů. V těchto letech se startují první skialpové závody a jejich letní obdoba v podobě skyrunnigu.

Proč vlastně CRAZY?

Celá základní pomyslná DNA je tvořena – lehkostí, techničností, detailností i těch nejdrobnějších řešení. Rafinovaná skladba jednotlivých materiálů, spojena v dynamický střih. Tento celý „koktejl“ dává výkon a funkčnost. Ale co hlavně? Nezapomíná na originalitu designu, a to včetně již zmíněných unikátních potisků. To je vyvážený produkt, kde kompromis nedostal místo a jednotlivá řešení, nesou rukopis těch, kteří v terénu sami pocítili – tady je potřeba to udělat jinak a lépe. To je CRAZY! CRAZY Fast & Light…

Nenechte se mýlit. Za vývojem sice stojí profesionální sportovci, ale i ti rádi odpočívají, jen tak chodí po horách, nebo trénují třeba během kolem jezera. Mají také spoustu přátel, kteří se zas věnují jinému odvětví. A i ti mají zas jiné přátelé, ale všechny je spojuje jedno, láska k horám, pohyb v nich, a to samozřejmě v pohodlí, suchu a teple. Proto dnes CRAZY nabízí ucelenou kolekci jak pro běžné outdoorové nadšence, tak i aktivní turisty, běžce, horaly a alpinisty, až po ostřílené profesionály budoucí závodníky a současné šampiony. Crazy je sice navrženo ženou pro ženy, ale se stejnou důležitostí je stavěna i pánská kolekce. Zimní sezona je zejména ve znamení skialpu a to všech výkonnostních úrovní. Léto symbolizuje běh, skyrunning a fasthiking. Pro vaši jednodušší a rychlejší orientaci, jsou jednotlivé produkty kolekce označeny piktogramem ve tvaru kopce, kde jasně vidíte jednotlivé zařazení produktu ze třech kategorií Active, Trekking, High Mountain.

Prvních pár kousků jsme do Čech dovezli v roce 2017 a od té doby jsme ušli kus cesty. Nyní se s CRAZY můžete potkat ve většině outdoorových speciálek, a to nejen v Čechách, ale i na Slovensku. Od loňského podzimu se s kompletní nabídkou kolekce, dokonce můžete přijít seznámit do prvního CRAZY SHOPU v Praze ve Vršovicích.

Letošní zajímavé novinky:

CRAZY T-SHIRT ACCELERATION MAN

Tento kousek byl navržen speciálně pro výkonnostní aktivity jako je běh, fast hiking, případně trekking. Pro přední část a zádové partie, byl použit vyhledávaný POLARTEC DELTA s charakteristickým přechodovým potiskem. Spodek je vyroben z kompaktní a odolné tkaniny. Jelikož je střední část zad často v kontaktu s typickými trialovými běžeckými batohy, je vyrobena z prodyšné síťoviny. Rukávy jsou vyrobeny z mechanicky odolné a prodyšné tkaniny s GRAPHENEM.

Cena: 2.560 Kč

Dostupné zde.

CRAZY T-SHIRT OXYGEN WOMAN

Technické výkonné tričko CRAZY T-SHIRT OXYGEN WOMAN pro intenzivní turistiku, běh, vhodné i pro rychlostní lezení či jakoukoli výkonnostní aktivitu. Triko Oxygen je vyrobeno z diferencovaných tkanin, s extrémně prodyšnou a lehkou 3D síťovinou na bocích, zádech, v podpaží a na koncích rukávů. Hrudní a spodní část zad je ze vzdušného, nelepivého materiálu POLARTEC DELTA s potiskem. Výstřih do V s kontrastní vsadkou, reflexní hvězdičky na manžetách, kontrastní ploché švy a krátké lepené rozparky na bocích jsou zajímavé detaily dokreslující celkový sportovní vzhled.

Cena: 2.390 Kč

Dostupné zde.

CRAZY SHORT FLASH MAN

Jen v drobných úpravách se odlišují aktuální CRAZY SHORT FLASH od našeho původního modelu, prezentovaného v 1995 – kdy se Running teprve rodil. To je důvod, proč můžeme říct, tento oděv je „otcem“ horského běhu. Jsou zkonstruovány z lehké látky z mikrovlákna, zaměřené na výkon. Je rychleschnoucí, odpuzující vodu a laserem řezaná pro lepší ventilaci. Vestavěné slipy s GRAPHENEM a bezešvou konstrukcí pro dlouhodobý komfort a nulové tření. Komfortní pas překvapí množstvím prostorných kapes pro gely, větrovku a ostatní nutné vybavení na dlouhé běhy. Lemovka nohavic je zakončena laserem a lepením pro eliminaci tření.

Cena: 2.790 Kč

Dostupné zde.

CRAZY SHORT LIGHTNING WOMAN

Minimalistické běžecké šortky CRAZY SHORT LIGHTNING s vestavěnými, bezešvými kalhotkami. Připravené jak pro krátké, rychlé tréninky, tak pro vertikální horské běžecké závody. Kde je hlavní nezbytnou myšlenkou minimální hmotnost a svoboda pohybu. Jako vnější látku jsme zvolili LIGHT STRETCH – super lehký, rychleschnoucí a 2-cestně strečový. Navíc jsme ho naší inovativní technologií laserem prořezali přesně v místech, kde jsme zmapovali potřebu docílit ještě lepšího odvětrání. Elastický široký pas s kapsami na uložení gelů nebo drobností z vaší výbavy. Laserem řezané a lepené jsou i lemovky nohavic.

Cena: 2.390 Kč

Dostupné zde.

Přidej svou zkušenost nebo doplň informace

Odpovídáte na komentář: