SilvrettaRun 3000: Alpské závodění do výšky 3000 metrů + SOUTĚŽ o 3 startovné – UKONČENO

SilvrettaRun 3000: Alpské závodění do výšky 3000 metrů + SOUTĚŽ o 3 startovné – UKONČENO

Zaběhněte si 9. ročník horského maratonu SilvrettaRun 3000 a nebo jednou ze tří kratších tras! Svět Běhu vám společně s pořadateli nabízí možnost vyhrát startovné na libovolnou trať tohoto krásného alpského závodu.

Maratonské závodění až téměř do výšky 3000 metrů nad mořem? Na devátém ročníku závodu SilvrettaRun 3000 si to můžete vyzkoušet. A pokud je pro vás maratonská vzdálenost příliš, organizátoři letos do programu zařadili také novou, kratší variantu s 19 kilometry.

Vyznavači zimních sportů již o alpském městečku Ischgl, kde se závod koná, jistě slyšeli. Nachází se zde totiž jedno z nejvyhlášenějších lyžařských středisek v Rakousku (a nedaleko od něj je také známý St. Anton). Obě zmíněná městečka se nachází na pomezí Tyrolska a Vorarlbergu, který sousedí se Švýcarskem. Když nastane léto, je tato krásná oblast předurčena pro náročné trekování a závody v horách. Není tak náhodou, že trasy jednotlivých závodů běžce zavedou do nejkrásnějších lokalit oblasti s výsledy na alpské velikány, přičemž na nejdelší trati závodníci vystoupají na 2980 metrů vysoký Kronen Joch.

Celkově tedy SilvrettaRun 3000 nabízí 4 trasy:

  • Hard – 42 km / 1800 metrů převýšení
  • Medium – 30 km / 1480 metrů převýšení
  • Light – 19 km / 870 metrů převýšení
  • Small – 11 km / 300 metrů převýšení
  • (+ dětské závody)

Na SilvrettaRunu 3000 již v minulosti startovala řada českých vytrvalců, kteří zde zaznamenali pěkné výsledky. Zmíníme například výhru Roberta Krupičky, druhé místo na střední trati Ondry Fejfara nebo čtvrté místo na maratonu v podání Pavla Brýdla. A po roční pauze způsobené pandemií se závod vrací (doufejme) s další českou stopou…

PŘEČTĚTE SI: Reportáž od Tomáše Petera ze SilvrettaRunu 3000

Závod pro dobrou věc

Každý ze závodníků SilverettaRun 3000 běží pro dobrou věc. Část registračního poplatku jde totiž charitativnímu partnerovi závodu Wings for Life, který podporuje výzkumné projekty a klinické studie se zaměřením na uzdravení pacientů s poraněním míchy nebo paraplegií.

VÍCE INFORMACÍ: www.silvrettarun3000.com

Soutěžíme o 3 startovné

Zasoutěžte si o tři startovné na vámi zvolený závod. Stačí správně odpovědět na tři jednoduché otázky a máte šanci si zazávodit v nádherné alpské přírodě.

(Za spolupráci na přípravě soutěže děkujeme sportovcům z běžeckého obchodu www.S-RUN.cz ve Frýdku-Místku.)

Pravidla soutěže:

1. Odpovězte na následující otázky do 9. července.

2. Účastníci s duplicitními odpověďmi nebudou zařazeni do slosování.

3. Z došlých správných odpovědí vylosujeme výherce, které kontaktujeme e-mailem.

Vaše mailová adresa bude v souladu s GDPR sloužit pouze pro kontaktování v případě vaší výhry. Nebude použita pro obchodní ani marketingové účely, tedy uchovávána po dobu trvání soutěže.

Přidej svou zkušenost nebo doplň informace

Odpovídáte na komentář: