Skvělá akce pro všechny běžce: Získejte náramek Honor Band 5 zdarma!

Skvělá akce pro všechny běžce: Získejte náramek Honor Band 5 zdarma!

Trénujte spolu! Ať už makáte doma nebo se jdete proběhnout, vezměte partnera a užijte si sportovní aktivitu společně. K hodinkám Honor MagicWatch 2 nyní v Mobil Pohotovosti dostanete fitness náramek Honor Band 5 v hodnotě 990 Kč zdarma! Ideální výbava pro všechny sportovce a dobrodruhy. Vybavte se těmito skvělými fitness produkty a zlepšujte své sportovní výkony.

Tělo MagicWatch 2 je vyrobeno z rafinované nerezové oceli 316L – běžně používaného materiálu v leteckém průmyslu. Jejich odolnost vůči škrábancům je tak vysoká a nemusíte se bát poškození.

Vždy zapnutý AMOLED displej zůstane rozsvícený, takže se na něj můžete podívat kdykoliv, aniž by se obrazovka rozjasnila. Hodinky dokáží monitorovat 15 fitness režimů a díky voděodolnosti je využijete i během plavání. Vestavěná aplikace přichází s 13 různými běžeckými kurzy. Pokud jste začátečníci nebo již zkušení běžci, najdete si vždy něco, co vám pomůže zlepšit vytrvalost.

MagicWatch 2 přesně zaznamenávají vaši rychlost a trasu při běhu, chůzi nebo jízdě na kole. Výškoměr bude dokonce sledovat vaši výšku a stoupání během výletů. Během svých cest také můžete pohodlně ovládat přehrávání oblíbených skladeb přímo z vašeho zápěstí. Díky vestavěné paměti se můžete okamžitě připojit ke svým sluchátkům bez nutnosti smartphonu.

Chytré hodinky Honor MagicWatch 2 zakoupíte za 4 990 Kč a využít můžete i dopravu zdarma.

Jako dárek získáte chytrý fitness náramek Honor Band 5. Displej náramku dokáže zobrazit až 45 znaků, uchvátí vás jeho barevná škála s úžasnou jasností. Samotný AMOLED displej o velikosti 0,95″ chrání 2,5 D ochranné sklo. Výdrž baterie je až 14 dní.

Vestavěný šestiosý senzor automaticky rozpoznává čtyři hlavní tahy (freestyle, motýl, prsa a znak, zaznamenává rychlost plavání, vzdálenost, kalorie a vypočítává skóre SWOLF. Odolnost vůči vodě až 50 metrů pro každodenní bezstarostné používání. Při plavání, mytí rukou nebo v dešti nemusíte náramek sundávat.

Náramek také monitoruje kvalitu spánku a analyzuje všechny potřebné ukazatele během tréninku – včetně srdeční frekvence, času cvičení, vzdálenosti, frekvence kroku, rychlosti, spálených kalorií a výsledků aerobního / anaerobního tréninku.

Skvělý Honor Band 5 dostanete k nákupu hodinek Honor MagicWatch 2 jako dárek. Akce platí do 31. 3. 2020. Mobil Pohotovost navíc nabízí dopravu zdarma od 500 Kč. Nákup tak provedete pohodlně z domova. Vše důležité najdete zde.

Přidej svou zkušenost nebo doplň informace

Odpovídáte na komentář: