SOUTĚŽ: Chytré hodinky Samsung Galaxy Active2 k obleku i na běžecká dobrodružství! – UKONČENO

SOUTĚŽ: Chytré hodinky Samsung Galaxy Active2 k obleku i na běžecká dobrodružství! – UKONČENO

Zapojte se do soutěže s Mobil Pohotovost a získejte možnost vyhrát chytré hodinky Watch Active2 z oblíbené řady Samsung Galaxy!

Nejmodernější fitness funkce, čistý a elegantní design, to jsou Samsung Galaxy Watch Active2. Tyto hodinky představují sportovní a zároveň i velmi stylový doplněk, který se takřka okamžitě stane nedílnou součástí vašeho tréninku i všedního dne.

Samsung Galaxy Watch Active2

Hodinky automaticky rozpoznají až sedm druhů aktivit a další desítky sportů si můžete ručně nastavit před zahájením cvičení. Měří vaši srdeční činnost a upozorní vás při nestandardních výkyvech. Monitorují také hladinu stresu a při vysokých hodnotách vám pomohou uklidnit se pomocí dechového cvičení. Během noci zase sbírají informace o délce a kvalitě spánku.

Praktické dotykové lunety zajišťují velmi komfortní ovládání a špičkový displej nabídne jedinečné barvy na prostorném ciferníku, který lze libovolně měnit.

Baterie hodinek vydrží při běžném používaní i déle než jeden den a nabité budou během chvilky, stačí je jen položit na praktickou bezdrátovou nabíječku.

Pořídit si je můžete ve variantě s 40mm nebo 44mm ciferníkem a díky široké nabídce silikonových a kožených řemínků si je budete moci přizpůsobit přesně svému stylu.

Mobil Pohotovost je síť maloobchodních prodejen a servisních center s více než 20letou historií. Specializují se na prodej mobilních telefonů, tabletů, příslušenství, přenositelné elektroniky a výrobků pro chytrou domácnost. Pořídíte zde jak nové zboží z oficiální české distribuce, tak i zánovní nebo levnější, použité přístroje. Mobil Pohotovost poskytuje výjimečnou kombinaci služeb, která zákazníkům umožňuje nejen zboží koupit, ale zároveň i prodat, a tím docílit unikátní koncové ceny.

O co hrajeme?

1x chytré hodinky Samsung Galaxy Watch Active2

Pravidla soutěže:

1. Odpovězte na soutěžní otázky do 31 .12. 2020. Účastníci s duplicitními odpověďmi nebudou zařazeni do slosování.

2. Z došlých správných odpovědí vylosujeme tři výherce, kteří budou kontaktování e-mailem, který zadali v soutěžním formuláři.

3. Pořadatel si vyhrazuje právo soutěž předčasně ukončit či změnit. Výhry nejsou vymahatelné soudní cestou.

Vaše mailová adresa bude v souladu s GDPR sloužit pouze pro kontaktování v případě vaší výhry. Nebude použita pro obchodní ani marketingové účely, tedy uchovávána po dobu trvání soutěže.

Odpovědi na otázky hledejte na Mobil Pohotovost!

Výherce (bude osloven emailem):

1x chytré hodinky Samsung Galaxy Watch Active2 – Ondřej Kovařík

Přidej svou zkušenost nebo doplň informace

Odpovídáte na komentář: