SOUTĚŽ o běžecké boty CRAFT X165 ENGINEERED a triko NANOWEIGHT UKONČENO

SOUTĚŽ o běžecké boty CRAFT X165 ENGINEERED a triko NANOWEIGHT UKONČENO

Zasoutěžte si o novinku z jarní kolekce CRAFT – běžecké boty X165 Engineered a triko z řady běžeckého oblečení NANOWEIGHT

Značka CRAFT je synonymem pro funkční ergonomické oblečení, které navrhuje ve spolupráci s nejlepšími sportovci světa. Švédská firma se stala průkopníkem v oblasti funkčního prádla již před více než 40 lety a jako první začala prosazovat koncept oblékání do 3 na sebe navazujících funkčních vrstev. Základním DNA značky zůstávají spolehlivost, funkčnost a propracovanost.

Boty X165 ENGINEERED

Zcela nová lehká víceúčelová bota. Tyto silniční boty s prodyšným svrškem poskytují optimální stabilitu. Horizontální i laterální fixace je zajištěna v podobě TPU (termoplastického polyuretanu) pásků a syntetických flexibilních lanek vedených pod chodidlem a za patou směrem ke šněrování. Jednolitá mezipodešev EVA a dělená podešev pod patou a špičkou umožňují efektivní pohyb běžce. Tlumení je umocněno absorpční pěnou u paty, odrazová pěna u špičky naopak napomáhá vydávat energii nezbytnou pro odraz. Drop 9,5 mm (výška podešve pod patou 24 mm, špičkou 14,5 mm) poskytne dostatečné tlumení všem běžcům, kteří dopadají na celou plochu chodidla.

Triko NANOWEIGHT

Lehkost a vzdušnost je směr, kterým se CRAFT v nové sezóně jaro/léto vydal. Dojem, že vývoj nových materiálů a produktů není kam posunout a jsou to samé „trika“ je jen dojem. Proto CRAFT přichází s novou řadou ultralehkého běžeckého oblečení NANOWEICHT. Gramáž pleteniny použité na nátělníky a trika je pouhých 65 g/ m². S extrémně nízkou váhou přímo souvisí unikátní prodyšnost materiálu spojená s termoregulací, zatímco vlákno samostatné spolehlivě transportuje pot od pokožky a umožňuje tak pórům kůže dýchat.

Pravidla soutěže:

1. Odpovězte na následující otázky do 30. dubna.

2. Účastníci s duplicitními odpověďmi nebudou zařazeni do slosování.

3. Z došlých správných odpovědí vylosujeme výherce, které kontaktujeme e-mailem.

Vaše mailová adresa bude v souladu s GDPR sloužit pouze pro kontaktování v případě vaší výhry. Nebude použita pro obchodní ani marketingové účely, tedy uchovávána po dobu trvání soutěže.

Soutěžit tentokrát budeme o dva páry běžeckých bot X165 Engineered a jedno triko Nanoweight. Pro získání jedné ze tří výher Vám bude stačit zodpovědět následující 3 otázky.

Více informací nejen o produktech se dozvíte na stránkách www.craft.cz

Přidej svou zkušenost nebo doplň informace

Odpovídáte na komentář: