SOUTĚŽ o trailové boty Salomon Sense Feel – UKONČENO

SOUTĚŽ o trailové boty Salomon Sense Feel – UKONČENO

Ve spolupráci s trailovou klasikou Salomon jsme pro vás připravili další soutěž. Odpovězte správně na několik otázek a bude zařazeni do slosování o novinku Salomon Sense Feel.

Soutěžíme o Salomon Sense Feel

Salomon vznikl v roce 1947 ve francouzských Alpách. Vášeň pro horské sporty, vývoj produktů, kvalitu a spolupráce se špičkovými sportovci pomáhá při výrobě progresivního vybavení, které vám pomůže překonávat sami sebe.

Salomon Sense Feel

Lehká ale pohodlná bota, na kterou se můžete spolehnout téměř v jakémkoli terénu. Jednoduchá konstrukce a příjemné tlumení vytváří perfektní balanc mezi ochranou a citem pro terén. Salomon Sense Feel svou práci nejlépe odvede na měkkém lesním trailu, v městském parku nebo při častém střídání povrchů jako je šotolina, polní cesta nebo třeba asfalt. Prodyšný svršek, podobný ponožce, obepne chodidlo tak, aby jste měli potřebnou stabilitu.

Pravidla soutěže:

1. Odpovězte na následující otázky do 17. května.

2. Účastníci s duplicitními odpověďmi nebudou zařazeni do slosování.

3. Z došlých správných odpovědí vylosujeme výherce, kterého kontaktujeme e-mailem.

4. Výhra bude doručena dle dostupnosti konkrétní velikosti.

Vaše mailová adresa bude v souladu s GDPR sloužit pouze pro kontaktování v případě vaší výhry. Nebude použita pro obchodní ani marketingové účely, tedy uchovávána po dobu trvání soutěže.

Více informací naleznete na Salomon.cz

Přidej svou zkušenost nebo doplň informace

Odpovídáte na komentář: