Soutěž s GR8 Trails: odpovíš na jednoduchou otázku? – UKONČENO

Soutěž s GR8 Trails: odpovíš na jednoduchou otázku? – UKONČENO

Jedna soutěžní otázka a startovné na závod GR8 Trails může být tvoje. GR8 TRAILS je řada trailových běhů z dílny zkušených pořadatelů známé série překážkových závodů Gladiator Race. Spojuje trailové běhy všech barev i odstínů.

Druhý ročník seriálu běžeckých závodů pro širokou veřejnost i špičkové běžce, GR8 TRAILS, čti [grejt], spojuje trailové běhy všech barev i odstínů: lesní traily, horské výběhy, technické pasáže, vodní brody, pískové cestičky, kamenitý terén, parkové stezky… Seriál GR8 TRAILS letos zavítá do čtyř nádherných míst: Podorlicko, Hradec Králové, Harrachov, a Český ráj. Běžci mají na výběr z distancí 5, 10 a 21 km.  

Pokud budete chtít slevu na některý ze závodů, podívejte se na článek, který jsme v minulém týdnu zveřejnili. Více informací naleznete na www.gladiatorrace.cz/gr8-trails.html nebo na www.sportvisio.cz/ .

Pravidla soutěže:

1. Odpovězte na následující soutěžní otázku do 31. března 2022.
2. Pokud si nebudete vědět rady, odpovědi naleznete na www.gladiatorrace.cz/gr8-trails.html
3. Každý soutěžící se může zúčastnit pouze jednou.
4. Podmínkou účasti v této soutěži je také označení „Zajímá mě to“ / „Zúčastním“ na událost na Facebooku
5. Z došlých správných odpovědí vylosujeme tři výherce, kteří vyhrají startovné na libovolný závod dle vlastního výběru z letošního seriálu GR8 Trails.
6. Výherci budou kontaktováni e-mailem.

Vaše mailová adresa bude v souladu s GDPR sloužit pouze pro kontaktování v případě vaší výhry. Nebude použita pro obchodní ani marketingové účely, tedy uchovávána po dobu trvání soutěže.

Přidej svou zkušenost nebo doplň informace

Odpovídáte na komentář: