GR8 TRAILS 2022: na startu nového ročníku + SLEVOVÝ KÓD UVNITŘ ČLÁNKU

GR8 TRAILS 2022: na startu nového ročníku + SLEVOVÝ KÓD UVNITŘ ČLÁNKU

GR8 TRAILS je řada trailových běhů z dílny zkušených pořadatelů známé série překážkových závodů Gladiator Race. Spojuje trailové běhy všech barev i odstínů. Na tratích potkáte lesní traily, horské výběhy, technické pasáže, vodní brody, pískové cestičky, kamenitý terén, parkové stezky. To vše najdete ve čtyřech různorodých lokalitách. Prostě: “GR8 trails for great people”.

Sportvisio se věnuje organizaci sportovních akcí již jedenáct let a jejich vlajkovou lodí je seriál překážkových běhů GLADIATOR RACE. V posledních letech přibyla ještě trailová série GR8 TRAILS a stálicí jsou  tradiční  běžecké akce (např. Hradecký půl/maraton, Křížová desítka).
Druhý ročník seriálu běžeckých závodů pro širokou veřejnost i špičkové běžce, GR8 TRAILS, čti [grejt], spojuje trailové běhy všech barev i odstínů: lesní traily, horské výběhy, technické pasáže, vodní brody, pískové cestičky, kamenitý terén, parkové stezky…. 
Seriál GR8 TRAILS letos  zavítá do čtyř nádherných míst: Podorlicko, Hradec Králové, Harrachov, a Český ráj. Běžci mají na výběr z distancí 5, 10 a 21 km.  Oproti loňsku zvou pořadatelé nově na rovinaté lesní tratě v okolí Hradce Králové.  „Jsou to lokality, které známe a víme že běhání v nich vás bude bavit!“ říká Roman Šinkovský, hlavní organizátor a dále pokračuje: „každá lokalita je něčím výjimečná a každý závod má unikátní podobu“. Bezesporu nejnáročnějším závodem bude Harrachov s ikonickým závěrem na skokanském můstku K120. Tohle je určitě jeden z profilově a technicky nejtěžších půlmaratonů u nás.

Každý závodník, který se rozhodne na GR8 Trails přihlásit se může spolehnout, že na něho čeká precizně vyznačená unikátní trasa, bohatý  doprovodný program,  hodnotné ceny pro pódiová umístění. Mimo to ještě  nadstandartní závodní servis, originální medaile pro všechny „finišery“, krásné startovní balíčky a profesionální, ale rodinná  atmosféra. Takže jestli chcete vyzkoušet trailový běh, tak GR8 TRAILS vás bude bavit.

Více informací naleznete na https://www.gladiatorrace.cz/gr8-trails.html, Facebooková událost pro první závod je zde: https://www.facebook.com/events/341689931097371/

Sleva jen pro čtenáře SvětBěhu.cz!

Redakce SvětBěhu.cz a organizace Sportvisio připravily pro všechny běžecké závody speciální slevu jen pro naše čtenáře. Do registračního formuláře stačí napsat SVETBEHUSPV10 a vám se načte 10% sleva. Nabídka platí pouze do konce května 2022.

Přidej svou zkušenost nebo doplň informace

Odpovídáte na komentář: