Soutěž: vyhrajte běžecké triko z merino vlny Devold Running – UKONČENO

Soutěž: vyhrajte běžecké triko z merino vlny Devold Running – UKONČENO

Soutěž pro čtenáře webu SvetBehu.cz! Stačí správně odpovědět na jednoduché otázky a zařadíme vás do slosování o běžecké triko Devold!

Devold je norská firma, která se zabývá výrobou vlněného termoprádla. Působí na trhu již od roku 1853, kdy ji založil Ole Andreas Devold ve městě Ålesund. Takto dlouhá tradice nemá na dnešním trhu obdoby – jedná se jednoznačně o nejstarší vlněné termoprádlo na světě. Devold nabízí spodní prádlo od ultra tenké kolekce Breeze, vhodné pro teplejší měsíce a více potivé aktivity, až po kolekci Expedition, vhodnou pro zimomřivé lidi a do velmi chladných podmínek. V kolekci naleznete vhodné prádlo pro jakoukoli činnost, dále vlněné svetry s vynikajícím tepelným komfortem. Mezi doplňky je široká škála čepic, rukavic, multifunkčních šál a ponožek různých typů pro vícero použití. Skvělá a funkční řada Devold Running potěší každého nadšeného běžce a sportovce.

Soutěžíme o triko Devold Running

Devold byl vždycky vysoká třída mezi merinem. Vždy pevně spojený s outdoorem a turistikou. Ne, že by se toto triko nedalo použít na turistiku nebo jakoukoli jinou aktivitu, ale na běh je prostě nejlepší. Lehoučký a prodyšný materiál pěkně přilehne na trupu, zároveň ale nikde neškrtí. Části, kde se člověk nejvíce potí (podpaží a záda) tvoří odvětrávací panel. Jednotlivé části jsou spojeny plochými švy, které vůbec necítíte. A když už jsme u věcí, které necítíte, tohle merino nesmrdí ani po několikahodinovém propocování skrz na skrz.

Pravidla soutěže:

1. Odpovězte na následující otázky do 20. května.
2. Účastníci s duplicitními odpověďmi nebudou zařazeni do slosování.
3. Z došlých správných odpovědí vylosujeme výherce, které kontaktujeme e-mailem.
Vaše mailová adresa bude v souladu s GDPR sloužit pouze pro kontaktování v případě vaší výhry. Nebude použita pro obchodní ani marketingové účely, tedy uchovávána po dobu trvání soutěže.

Více informací nejen o produktech se dozvíte na českých stránkách Devold.cz

Zkušenosti čtenářů

Dita Waňková

Opravdu není cítit!

Přidej svou zkušenost nebo doplň informace

Odpovídáte na komentář: