SOUTĚŽ: Vyhrajte funkční oblečení Craft! Běžeckou bundu, triko nebo tílko? – UKONČENO

SOUTĚŽ: Vyhrajte funkční oblečení Craft! Běžeckou bundu, triko nebo tílko? – UKONČENO

Co se vám vybaví když se řekne Craft? Když uvidíte stylizovaných 6 teček? Otazníky, nebo snad čokoláda, instantní jídlo, či dokonce nářadí… Oblečení? Přihořívá… Funkční oblečení na sport? Hoří!

Značka Craft

Logo Craft

Už od roku 1977 se totiž zabýváme vývojem funkčního oblečení na sport. A protože jsme typická švédská značka, tak nám nejde o laciné pozlátko, ale o to, aby naše oblečení především fungovalo. Vycházíme z prostředí, které není celoročně zalité sluncem, ale rozhodli jsme se s tím vypořádat. Přijmout přírodu, její živly a žít s nimi v souladu. Chceme vyběhnout každý den v roce, protože si běh jednoduše užíváme. Přírodu respektujeme, ale naučili jsme se nenechat se jejími rozmary omezovat.

O co se tedy soutěží?

1. místo: běžecká bunda Devotion ­

Lehká, velice dobře odvětraná bunda vhodná nejen na běh, ale i jiné sportovní aktivity během jarního a teplého podzimního počasí.  Hodnota bundy je 1990,­- Kč. Více informací o dámské nebo pánské bundě najete na webových stránkách.

2.místo: bězecké triko Mind

Funkční triko s kratkým rukávem a meshovými panely určené na běh a další sportovní aktivity v teplých podmínkách. Díky klasickému a delšímu střihu vhodné také na běžné nošení v parných dnech. Hodnota trika je 750,­- Kč. Více informací o dámské nebo pánské bundě najete na webových stránkách.

3.místo: běžecké tílko nebo scampolo Mind ­

Ideální parťák do těch největších veder. Oceníte ho především díky vysokému pohodlí, které zajišťuje lehký, prodyšný a elastický materiál. Hodnota tílka je 590,­- Kč. Více informací o dámské nebo pánské bundě najete na webových stránkách.

Pro výběr správné velikosti využijte tabulky velikostí Craft.

Pravidla soutěže

1. Odpovězte na následující otázky do 27. května

2. Účastníci s duplicitními odpověďmi nebudou zařazeni do slosování

3. Výherce oslovíme emailem a zveřejníme jejich jména

Nápověda: Správné odpovědi hledejte na www.craft.cz

Výherci

1. místo: Tomáš Krejčí

2. místo: Jan Kohoutek

3. místo: Zuzana Vostrovská

Gratulujeme!

Účastí v soutěži souhlasíte se zařazením vašeho emailu do seznamu odběratelů newsletteru běžeckých novinek. Z odběru se samozřejmě můžete kdykoli snadno odhlásit.

Přidej svou zkušenost nebo doplň informace

Odpovídáte na komentář: