Soutěž: vyhrajte kompresní podkolenky CEP NEON! – UKONČENO

Soutěž: vyhrajte kompresní podkolenky CEP NEON! – UKONČENO

Soutěžte a vyhrajte kompresní podkolenky CEP z nové řady NEON! Svět Stačí odpovědět na pár jednoduchých otázek a můžete vyhrát jeden ze třech párů nových podkolenek.

Běžce, atlety všeho druhu i milovníky fitness určitě zaujme novinka renomované německé značky CEP celosvětově známé svým prémiovým sportovním kompresním oblečením. Kompresní podkolenky NEON nemají jen atraktivní vzhled, který svými barvami nepochybně rozzáří konec léta i podzimní sezónu trochu podivného roku 2020. Ale především jsou vyrobeny ze špičkového materiálu s unikátními technologiemi podkolenek generace 3.0, který je lehčí a příjemnější při striktním zachování všech parametrů ideální komprese pro maximální sportovní výkon i dokonalou regeneraci. Dodává více energie, zvyšuje vytrvalost i výkon díky zlepšené cirkulaci krve. Díky syntetické přízi z nekonečného vlákna jsou podkolenky velice odolné, mají široký lem, který neškrtí ani netlačí. Anatomický design a extra plochý šev v oblasti prstů chrání nohu před otlaky a puchýři. Samozřejmostí jsou vynikající funkční vlastnosti produktu, termoregulace a odvod vlhkosti. Materiál navíc obsahuje stříbrné ionty, které jsou antibakteriální a účinně potlačují zápach. „Neonky“ jsou k dispozici v dámském i pánském provedení ve velikostech dle obvodu lýtka a na výběr jsou ve třech neonových barvách – modré, růžové a žluté. Je jen na vítězi, jakou barvu si zvolí.

Více informací o podkolenkách a nápovědy k otázkám najdete na CEPsports.cz

Pravidla soutěže:

1. Odpovězte na následující otázky do 30. září.

2. Účastníci s duplicitními odpověďmi nebudou zařazeni do slosování.

3. Z došlých správných odpovědí vylosujeme 3 výherce, které kontaktujeme e-mailem.

Vaše mailová adresa bude v souladu s GDPR sloužit pouze pro kontaktování v případě vaší výhry. Nebude použita pro obchodní ani marketingové účely, tedy uchovávána po dobu trvání soutěže.

Přidej svou zkušenost nebo doplň informace

Odpovídáte na komentář: