Soutěž s Newton Running: vyhrajte běžecký knižní bestseller „BORN TO RUN” UKONČENO

Soutěž s Newton Running: vyhrajte běžecký knižní bestseller „BORN TO RUN” UKONČENO

Soutěž pro čtenáře webu SvetBehu.cz! Stačí správně odpovědět na jednoduché otázky a zařadíme vás do slosování o běžecký knižní bestseller „BORN TO RUN”

Newton
Americká značka založená v Coloradském Boulderu je jedním z předních výrobců běžeckých bot. Ať už se bavíme o tréninkovkách, závodkách nebo trailovkách. Značka Newton má na kontě dokonce patent technologie Action/reaction, která výrazně zlepšuje dynamiku boty a navrací velkou část energie zpět do odrazu. Pro lidi ve společnosti Newton je důležitá i udržitelnost a zodpovědný přístup k výrobě. A proto jsou jejich boty vyráběny z recyklovaných a rozložitelných materiálů Eco Pure®.

Newton Gravity 10

Newton Gravity 10 jsou trochu jiné boty. Dostatečně pohodlné pro tempové tréninky, u subtilnějších běžců i pro každodenní trénink. Zároveň jejich hmotnost nedosahuje ani 250 g, což z nich dělá výbornou botu i pro delší závody jako je půlmaraton nebo maraton. Extrémně lehký a prodyšný svršek se příjemně přizpůsobí chodidlu. Navíc uvnitř boty nenajdeme výrazný šev, takže se dá bota použít i na boso třeba při triatlonu. Zajímavá část je podešev boty, kdy si okamžitě všimnete 5 výstupků, které vás efektivně nakopnou do dalšího kroku při přechodu z dopadové do odrazové fáze kroku.

Přečtěte si kompletní recenzi

Pravidla soutěže:

1. Odpovězte na následující otázky do 18. července.
2. Účastníci s duplicitními odpověďmi nebudou zařazeni do slosování.
3. Z došlých správných odpovědí vylosujeme výherce, které kontaktujeme e-mailem.
Vaše mailová adresa bude v souladu s GDPR sloužit pouze pro kontaktování v případě vaší výhry. Nebude použita pro obchodní ani marketingové účely, tedy uchovávána po dobu trvání soutěže.

Více informací nejen o produktech se dozvíte na českých stránkách Temposport.

Zkušenosti čtenářů

Petr

Asi se někdo spletl –
soutěž o Newton – „Odpovězte na následující otázky do 18. června.“ ??

Přidej svou zkušenost nebo doplň informace

Odpovídáte na komentář: