Soutěž: vyhrajte trailovky Salomon Supercross Blast – UKONČENO

Soutěž: vyhrajte trailovky Salomon Supercross Blast – UKONČENO

Pro čtenáře SvetBehu.cz máme ve spolupráci se značkou Salomon další soutěž. Odpovězte správně na pár jednoduchých otázek a vyhrajte trailové boty Salomon Supercross Blast!

Salomon vznikl v roce 1947 ve francouzských Alpách. Vášeň pro horské sporty, vývoj produktů, kvalitu a spolupráce se špičkovými sportovci pomáhá při výrobě progresivního vybavení, které vám pomůže překonávat sami sebe.

Soutěžíme o Supercross Blast!

Podobně jako ostatní modelu řady Cross ctí DNA svého rodu. Je spolehlivý, pohodlný a má skvělý grip. Se svým tlumením pod patou 29 milimetrů a celkovým dropem 10 milimetrů je ideálním tréninkovým parťákem do nepohody, se kterým zvládnete sebetechničtější trail. Asi bychom tento model nezvolili na závodění – od toho Salomon má jiné modely v rodině Cross – podíváme-li se na hmotnost 310 gramů, najdeme v nabídce i o třetinu lehčí trailovky, na tréninky za proměnlivého počasí, do bláta, kamení a podobně jsou však Supercrossy ideální.

Pravidla soutěže:

1. Odpovězte na následující otázky do 9. července.

2. Účastníci s duplicitními odpověďmi nebudou zařazeni do slosování.

3. Z došlých správných odpovědí vylosujeme výherce, kterého kontaktujeme e-mailem.

4. Výhra bude doručena dle dostupnosti konkrétní velikosti.

Vaše mailová adresa bude v souladu s GDPR sloužit pouze pro kontaktování v případě vaší výhry. Nebude použita pro obchodní ani marketingové účely, tedy uchovávána po dobu trvání soutěže.

Více informací naleznete na Salomon.cz

Přidej svou zkušenost nebo doplň informace

Odpovídáte na komentář: