Soutěž: vyhrajte trailovou univerzálku Craft Nordic Speed – UKONČENO

Soutěž: vyhrajte trailovou univerzálku Craft Nordic Speed – UKONČENO

Nejčastější požadavek při výběru nových běžeckých bot? Chci pohodlnou botu, ve které mohu běhat všude! A přesně za tímto účelem CRAFT navrhl univerzálku NORDIC SPEED, která si hravě poradí s běháním v terénu a zároveň je plně využitelná na silnici a tvrdém povrchu obecně.

Nordic Speed je přesně tím typem boty, který je v České republice extrémně oblíbený. Inov-8 Trail Talon 290, Salomon Sense Ride, Asics Fuji-Trabuco, … Všechny tyto boty disponují vysokým komfortem a univerzálními vlastnostmi, které umožní bezproblémový běh v terénu i na silnici. Craft Nordic Speed v tomto směru nic neztrácí, když vzorek bez zaváhání zvládne nástrahy běhu v terénu a nezklame vás ani na silnici. Samozřejmostí je pohodlná tlumicí vrstva s dobrou stabilitou, nebo lehký a prodyšný svršek se strategicky rozmístěnými ochrannými prvky kolem celé hrany chodidla, aby nehrozilo poškození boty, nebo poranění chodidla při kontaktu s terénem.

Chceš se přesvědčit, že je to pravda?

Stačí odpovědět na 3 jednoduché otázky a můžeš vyhrát jeden pár běžecké obuvi CRAFT NORDIC SPEED.

Pravidla soutěže:

1. Odpovězte na následující otázky do 3. září.
2. Účastníci s duplicitními odpověďmi nebudou zařazeni do slosování.
3. Z došlých správných odpovědí vylosujeme výherce, které kontaktujeme e-mailem.
Vaše mailová adresa bude v souladu s GDPR sloužit pouze pro kontaktování v případě vaší výhry. Nebude použita pro obchodní ani marketingové účely, tedy uchovávána po dobu trvání soutěže.

Odpovědi na otázky můžete hledat na stránkách CRAFT.

Přidej svou zkušenost nebo doplň informace

Odpovídáte na komentář: