Soutěž: vyhrajte univerzální trailovku Salomon Sense Flow 2 – UKONČENO

Soutěž: vyhrajte univerzální trailovku Salomon Sense Flow 2 – UKONČENO

Pro čtenáře SvetBehu.cz máme ve spolupráci se značkou Salomon další soutěž. Odpovězte správně na pár jednoduchých otázek a vyhrajte univerzální běžecké boty Salomon Sense Flow 2!

Salomon vznikl v roce 1947 ve francouzských Alpách. Vášeň pro horské sporty, vývoj produktů, kvalitu a spolupráce se špičkovými sportovci pomáhá při výrobě progresivního vybavení, které vám pomůže překonávat sami sebe.

Soutěžíme o Salomon Sense Flow 2

Běháte nejraději v přírodě, ale do lesa to máte kousek po asfaltu? Pak můžou být Salomon Sense Flow 2 právě pro vás! Tato univerzální bota se perfektně hodí jak na zpevněné povrchy tak do lehčího terénu. Lehká a přesto pohodlná a dobře tlumená bota vám bude parťákem při každodenním tréninku. Jemný vzorek má dobrý záběr na polních nebo lesních cestách, ale výborně se chová i na šotolině nebo třeba asfaltu. Pohodlná EVA mezipodešev odtlumí nárazy a zároveň je dostatečně dynamická i pro rychlejší tempa. Zcela nový svršek byl přetvořen do formy „ponožky“, kdy tvoří jeden díl a perfektně tak obepne nárt a chodidlo.

Pravidla soutěže:

1. Odpovězte na následující otázky do 18. května.

2. Účastníci s duplicitními odpověďmi nebudou zařazeni do slosování.

3. Z došlých správných odpovědí vylosujeme výherce, kterého kontaktujeme e-mailem.

4. Výhra bude doručena dle dostupnosti konkrétní velikosti.

Vaše mailová adresa bude v souladu s GDPR sloužit pouze pro kontaktování v případě vaší výhry. Nebude použita pro obchodní ani marketingové účely, tedy uchovávána po dobu trvání soutěže.

Více informací naleznete na Salomon.cz

Přidej svou zkušenost nebo doplň informace

Odpovídáte na komentář: