Soutěžte o běžecká trika Craft! – UKONČENO!

Soutěžte o běžecká trika Craft! – UKONČENO!

Soutěžte o 3 funkční běžecká trička Craft Devotion a běhejte jako vítr.

Pár slov o značce Craft

Logo Craft

Jsme výsledkem potu a bolesti, větru a deště, pádů a vzepnutí se – výsledkem nadšení získaného při posouvání hranic výkonnosti. Jedno jestli na olympiádě nebo doma, v lese nebo na ulici, vždy jdeme za optimálním výkonem. Právě jako Ty je naše funkční sportovní oblečení stvořeno pro závod.

Craft je švédská značka specializující se na vývoj a výrobu oblečení pro vytrvalostní sporty, kde jsou výkon a komfort klíčovými parametry pro dobrý výsledek. Díky spolupráci s elitními sportovci a neustálému vývoji nových materiálů a technických řešení, je Craft schopen nabízet špičkové tréninkové a závodní vybavení.

Každý opakovaný skvělý výkon je výsledkem systematické práce. Jako první jsme začali pracovat se systémem oblékání ve třech specifických, na sebe navazujících vrstvách. Nazvali jsme ho Princip Craft. Dnes je tento přístup braný za základ funkčního oblékání a je znám široké veřejnosti.

  1. vrstva odvádí pot od povrchu těla

  2. vrstva zajišťuje dostatek tepelného komfortu

  3. vrstva chrání před okolními vlivy

O co hrajeme?

1. – 3. cena je funkční běžecké triko s krátkým rukávem Craft Devotion (ve fialové barvě pro dámy a v zelené pro pány).

Lehký materiál upletený ze 4-kanálkového polyesterového vlákna je v místech s největší potivostí doplněn o meshové panely. Triko je tak ideální do opravdu horkých dnů nebo pro vysokou intenzitu běhu. Potěší také reflexní prvky nebo otvor, který umravní kabel od tvých sluchátek. Střih nebyl zvolen na figuríně, ale laděn na skutečných běžcích, takže nikde nic netáhne a neškrtí = dokonalá volnost pohybu.

Pravidla soutěže

1. Odpovězte na následující otázky do 15. července

2. Všechny výherce oslovíme emailem a zveřejníme jejich jména

Výherci

Marie Durajová

Filip Horák

Hana Vejrostová

Účastí v soutěži souhlasíte se zařazením vašeho emailu do seznamu odběratelů newsletteru běžeckých novinek. Z odběru se samozřejmě můžete kdykoli snadno odhlásit.

Přidej svou zkušenost nebo doplň informace

Odpovídáte na komentář: