Soutěžte o běžecký batoh Salomon z kolekce S-LAB (pro čtenáře Treking.cz a ExtremniZavody.cz) – UKONČENO

Soutěžte o běžecký batoh Salomon z kolekce S-LAB (pro čtenáře Treking.cz a ExtremniZavody.cz) – UKONČENO

Soutěž pro čtenáře webu Treking.cz a ExtremniZavody.cz o batoh Salomon! Stačí odpovědět na jednoduchou otázku a zařadíme vás do slosování o běžecký batoh Salomon z kolekce S-LAB. Losujeme 1 vítěze z řad čtenářů Trekingu a 1 z řad čtenářů Extrémních závodů!

Salomon a kolekce S-LAB

Logo Salomon

Salomon vznikl v roce 1947 ve francouzských Alpách. Vášeň pro horské sporty, vývoj produktů, kvalitu a spolupráce se špičkovými sportovci pomáhá při výrobě progresivního vybavení, které vám pomůže překonávat sami sebe.

S-LAB kolekce nabízí unikátní produkty, při jejichž vývoji se sportovci a návrháři společně podílejí na každém kroku vývoje. S-LAB se zároveň soustředí na vítězství, takže je pro vás zárukou kvalitního výkonu. S-LAB je kolekce vytvořená speciálně pro sportovce Salomon a jednotlivé produkty jsou navrženy tak, aby uspokojily potřeby nejlepších světových sportovců, kteří značku Salomon používají. Kolekce S-LAB vám zaručí tu nejvyšší kvalitu.

O co se soutěží?

Běžecký batoh Salomon z kolekce S-LAB

Pravidla soutěže

POZOR! SOUTĚŽ PRODLOUŽENA DO 10. ŘÍJNA!!!

1. Odpovězte správně na následující otázku do 10. října!

2. Výherce vylosujeme a oslovíme ho emailem.

Výherci

ExtremniZavody.cz: Jan Kotyk, Červené Pečky

Treking.cz: Kamila Nováková, Ostrava

Účastí v soutěži souhlasíte se zařazením vašeho emailu do seznamu odběratelů newsletteru běžeckých novinek SvetBehu.cz. Z odběru se samozřejmě můžete kdykoli snadno odhlásit.

Přidej svou zkušenost nebo doplň informace

Odpovídáte na komentář: