Soutěžte o startovné na ČEZ RunTour Pardubice – UKONČENO

Soutěžte o startovné na ČEZ RunTour Pardubice – UKONČENO

ČEZ RunTour je seriál běžeckých závodů, který je určen pro rodiny s dětmi, začátečníky a hobíky. Nezáleží na věku či pohlaví, běžet může opravdu každý, což dokazuje celý koncept seriálu. Panuje zde rodinná a přátelská atmosféra a trasa je připravena pro každého člena rodiny – od dětí až po veterány (500 m, 1000 m, 3 km, 5 km, 10 km). Hlavním cílem organizátorů je zvednout Česko z gauče a ukázat všem běžcům, že běhání je hlavně o radosti. Letošní jubilejní desátý ročník končí posledním závodem v Pardubicích.

Poslední možnost si letos zazávodit

Závod v Pardubicích proběhne v sobotu 16. října a bude úplně tím posledním ze série ČEZ RunTour v letošním roce. Poběží se ve velmi zajímavém prostředí: na dostihovém závodišti Pardubice, kde každoročně probíhá i slavná Velká pardubická. Organizátoři připravili tři klasické tratě na 3 km, 5 km a 10 km, svoji trať si najdou i děti. Pro ty, kteří 16. října mají jiný program, mají pořadatelé připraven také virtuální závod, který si můžete v Pardubicích zaběhnout až do 27. října.

Pravidla soutěže:

1. Odpovězte na následující otázky do úterý 12. října 2021 23:59.

2. Účastníci s duplicitními odpověďmi nebudou zařazeni do slosování.

3. Z došlých správných odpovědí vylosujeme 3 výherce, kterého kontaktujeme e-mailem.

4. Kupón na startovné zdarma bude doručen e-mailem výhercům s dalšími informacemi.

Vaše mailová adresa bude v souladu s GDPR sloužit pouze pro kontaktování v případě vaší výhry. Nebude použita pro obchodní ani marketingové účely, tedy uchovávána po dobu trvání soutěže.

Více informací naleznete na stránkách seriálu ČEZ RunTour.

Přidej svou zkušenost nebo doplň informace

Odpovídáte na komentář: